Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatalabb srác (21 éves)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb srác (21 éves) miért akar szexelni velem annak ellenére, hogy tudja azt, hogy 43 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Megéri belemenni egy ilyen kalandba?
2021. ápr. 26. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akkor te egy nagyon jó milf lehetsz vagy a pali egy bfasz akinek minden no jo csak legyen pussy
2021. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De utálom a "milf " szót, kiírtanám mindenhonnan! Nézd, nekem 22 évesen volt komoly kapcsolatom egy 39 éves nővel, és nyilván mivel anyám pár évvel az előtt vesztettem el és ilyenkor óhatatlanul van egyféle női gondoskodás ez nagyon jól esett, de az is hogy tudta hogy nem rég kezdtem az életet mind szexuálisan mind párkapcsolatok tekintetében nem volt türelmetlen, nem siettetett és ilyen szempontból is sokat köszönhettem ennek a kapcsolatnak. Aztán 31 évesen egy lazább kalandra voltam együtt egy 47 éves partnerrel, és ő sokáig habozott hogy jó ötlet-e ha találkozunk de ha ő egyszer eldöntötte hogy igen akkor nem kellett attól tartanom hogy közben elbizonytalanodik vagy nem jön el az alkalomra, és ami számomra nem utolsó szempont beszélgetni is lehetett vele.
2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert nagyon bejössz neki
2021. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves is akarhat 😉
2021. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!