Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek milyen érzés, ha elmarad az orgazmus?

Figyelt kérdés

Ha masztiztok vagy szimplán csak fel vagytok izgulva, de nem következik be az orgazmus, hogy reagál a testetek, mit éreztek? És lelkileg?

Nekem az a tapasztalatom, hogyha fel vagyok izgulva de nagyon sokáig nincs alkalmam "megtenni", akkor fáj tőle a hasam.

F



2021. ápr. 24. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Fogalmam sincs fiú vagyok
2021. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szar.
2021. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Csalódást érzek
2021. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Hé most csak azért lepontoztok mert fiú vagyok?
2021. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztóan elszomorít, és csalodott leszek. Elmegy a kedvem mindentől.
2021. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Lelkileg bosszankodást, bár van különbség aközött, hogy csak simán felizgultam de amúgy nem történt semmi és aközött, hogy elkezdtem akár én egymagam, akár partnerrel valamit, aztán úgy maradtam. Utóbbi esetben meglehetősen frusztrált, ingerlékeny, hirtelen haragú leszek.

Fizikailag nem is tudom, furcsa görcsös bizsergést, mint amikor pl egy futóversenyen már abszolút ott vagy a rajtnál és várod, hogy nanananana, MOST fog elindulni a verseny, aztán... még mindig nem, még mindig nem... és így ezzel a várakozással teli feszültség az izmaidban, amik ugrásra készen állnak, ez így nekem is az alhasamnál, de belül, a derekamnál, így a teljes alsó testtájékomban érezhető. Nem kellemes :D

2021. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát, akkor lehet én vagyok a fura. Engem nem zavar. Ugye nem feltétlenül kell, hogy legyen orgazmus, anélkül is élvezem.
2021. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Olyan még sose volt, hogy masztizás közben nem mentem volna el. Szex közben inkább előfordul, de azok általában gyors, vadabb menetek. Olyankor nincs hiányérzetem, néha néha kimaradhat.
2021. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez egy különösen tetsző dolog az, ha néha-néha elmarad, így "húzva van az agyam" és hamar fogok vágyni a következő körre is :D

De, srácok, ne csináljatok ilyet szándékosan még olyannal se, aki hozzám hasonlóan gondolkodik, bőven elég az, ha néha véletlen megesik (lefáradtok stb)

2021. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Darkness forever ***** válasza:
100%
Rossz érzés
2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!