Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezem jobban ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem jobban ha popsiba dughatom ? Hetero vagyok mégis jobban felizgat és nagyobbat élvezek mint punciba !

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyors tüzelő de popsiba sokkal hamarabb el tudok élvezni.

2021. ápr. 24. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű, mivel szükebb. :)
2021. ápr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Különbséget nem tudnék úgy tenni a 2 között,de én is imádom popsiba pakolni.

F

2021. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Miért durransz el hamarabb egy bombanővel mint egy 120 kg-s tehénkével? Pedig ugyanúgy p.nci van alatta. Mert jobban vonz, izgat, egy csinos nő. Téged meg a s.gg a puncinál és rá vagy gerjedve a popószexre ezért durransz el hamarabb.
2021. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez azért lehetséges, mert sokkal erősebb az izom a fenékben mint a hüvelyben és szűkebb is, tehát nyilván jobban "körbezár". Emellett mivel erre izgulsz (mint sokan mások is) nyilván ez is segít a dologban. Ez egyszerű anatomia és fétis. Természetesen vannak olyanok is akik undorodnak a gondolattól is, de ettől ez még egy teljesen elfogadott és nagyon élvezhető dolog! (Ha esetleg kétség merült volna fel, hogy normális-e!?)
2021. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szűkebb, ezért élvezetesebb sokszor a pasiknak. Másrészt a tudat, hogy ez valami különleges, nem minden alkalommal van, a lányok nem is minden srácnak engedik, stb.
2021. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bizalom kell hozzá.

Én se minden pasimnak engedtem, csak akit tényleg szeretek. Pasiknak jobb, mert szűkebb.

30L

2021. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert szűk és mert tiltott, nem mindenki engedi. Én sem.
2021. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

A popsi (ha jó) akkor szép kerek, formás, markolnivaló stb. A popsilyuk is normál esetben szép szabályos, szimmetrikus. A puncit ehhez képest részemről sosem találtam különösebben szépnek, olyan, mint egy elázott saláta egy furcsa formájú lyukkal az alján.


(Mondjuk ettől függetlenül szeretek punciba is szeretkezni, sőt nyalni is. De vizuálisan nem olyan vonzó, mint egy jó fenék.)

2021. máj. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy különleges dolgo.egy vágy és fétis is egyben.Nem mellesleg a popsi szűkebb mint a punci, így hamarabb képes vagy elélvezni. Illetve függ attól is mikor tudtok normálisan anális szexhez jutni.nyilván minél gyakoribb tud lenni a dolog annál kevésbé fog érdekelni is, és megszokott lesz. Mondjuk én imádom nyelvvel izgatni a popsit például, attól vagyok kőkemény és szinte eldurranok.mindenkinek más,van aki a lábszextől sül el hamar.
2021. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a hombárok álma.
2021. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!