Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond velem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem hogy még nem volt barátnőm meg puncit sem láttam élőben 22 évesen?

Figyelt kérdés
Már nagyon kipróbálnám, nagyon vágyom egy női testre, meg hogy együtt aludjak egy lánnyal.
2021. ápr. 23. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Minden bizonnyal homokos vagy.
2021. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
lehet hogy lúzer vagy
2021. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Hang vagy ezt kiírni facebookra
2021. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Sok minden. A csúnyaságtól kezdve a bátortalanságon át egészen az extrém elvárásokig. Ismeretlenül nehéz megmondani...


Ez nem normális és (minden tiszteletem mellett) gáz, de ettől függetlenül kívánom, hogy minél előbb történjen meg veled

2021. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennek millió+1 oka lehet. És amíg nem ismered fel a problémát, és nem teszel ellene, ez így is fog maradni.
2021. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

“ Ez nem normális és (minden tiszteletem mellett) gáz, de ettől függetlenül kívánom, hogy minél előbb történjen meg veled”


Ez miért ne lenne normális?!

2021. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Same bro 18 vagyok szűz soha nem lesz barátnőm, de a 13 éves kislányok hamarabb elveszítik mint és és nagyobb tapasztalatuk van szex terén mint jhonny sinsnek.
2021. ápr. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg önbizalom hiány, bátortalanság, esetleg külső dolgok pl.: higénia, ápoltság,stílus.


Sok pasi aki sokáig szűz legtöbbször észre se veszi magán a problémákat csak várják a négy fal között a csodákat. Menj el egy pszichológushoz. Ő jobban meg tudja mondani. Ha belső akadály van azt önmagad ugyse tudod feldolgozni vagy javítani. Külsőt már jobban. Egy kis önbizalom, stílus és ápoltság amihez van humor is és jönnek a nők. 24N

2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pontosan tudod az okát, hogy miért nem jött még össze a dolog. Nem is próbálkoztál senkinél csak várod a csodát, nincs önbizalmad, van nálad valami nagy defekt, külsővel van gond?
2021. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azért nem jön szerintem össze mert vannak rajtam anyajegyek és több mint egy átlagos embernek ezért nem szeretnek a lányok
2021. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!