Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem nem megy a második...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem megy a második menet? Barátnőm igényli, de sajnos ezt a vágyat nem tudom kielégíteni

Figyelt kérdés

Barátnőm előttem eddig 2 pasival volt. Mindegyik tudod legalább 2 menetet produkálni. (Mondjuk szerencsére az én javakra szól, hogy tovább bírom, mint ők, de ez sovány vigasz)

Nekem nem megy. Mégha valami csoda folytán fel is áll, akkor se tudok elmenni.

És ez rosszul érint, hogy nem tudom teljesen kielégíteni. Azt mondja, hogy elég neki akkor a nyalás, de észrevettem, hogy mindig ránéz, hogy vajon akcióra kész-e.


2021. ápr. 22. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Tegnap volt egy csaj aki arra panaszkodott, hogy a barátjának csak egy menet megy.. nem ismeritek egymást?


Ezt félretéve, bizonyos idő után azért szerintem is mennie kéne a dolognak. Még ha csak szexeltek és ki is vered a végén nemtudom pl mellére akkor is.

2021. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy menet megy (új csajnál mondjuk megy 2 kis pihenővel...), de én is sokáig bírom (akár 1-2 óráig is), sokat gyakoroltam.
2021. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1: másfél óra múlva kb feláll, de akkor iszonyatosan nehezen megyek el. De akkor is száraz orgazmussal...
2021. ápr. 22. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek kompenzáció az, hogy sokáig bírod. Pl én a rövid, de több menetet szeretem. A hosszú szex számomra élvezhetetlen, ugyanis max 15 perc után már nem köti le a figyelmem, meg el is fáradok. Ha a barátnőd is ilyen, mint én, akkor peched van. De azért erre nem fog rámenni a kapcsolat, nyugi :D
2021. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Ezek szerint nem élvezel el a menetek végén? Vagy de?
2021. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
#5 a férfiak számára még mindig nem ismert tény, hogy a nők 75%-a, tehát 4-ből 3 nő nem tud szex közben elélvezni, csak akkor, ha a csiklót izgatod? Persze, hogy nem szoktam elélvezni, fizikailag képtelen vagyok rá :D Erre ott van az orális kényeztetés.
2021. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6. De, a FÉRFIAK számára ez ismert tény, ezért is szoktam szex közben a lányt simogatni, ha igényli. :) De persze nyalom is szívesen, ha arra vágyik. :P
2021. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
10-15 perc pihi és mehet a 2. spricc. F
2021. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legalább tudnád hogy mit írsz.

" Barátnőm igényli, de sajnos ezt a vágyat nem tudom kielégíteni"

" másfél óra múlva kb feláll, de akkor iszonyatosan nehezen megyek el."

Ha feláll és a barátnődet akarod kielégíteni akkor miért kellene neked elmenni???

Nyilván ez lenne a jó neki.

2021. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"másfél óra múlva KB feláll, de akkor iszonyatosan nehezen megyek el" behatolásra alkalmatlan olyankor a keménysége. És iszonyú nehéz megtartani azt a kis keménységét is...


Légszíves kérdezz, mielőtt lehülyézel!

2021. ápr. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!