Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak, milyen gyakran használtok plugot, izgat, ha a lány teszi be nektek?

Figyelt kérdés
Nagyon rá vagyok kattanva a plugokra, egy szép, kerek fenekű pasiban extra izgató egy köves, fém plug.

2021. ápr. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem rakhatnál be
2021. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem használok, de kipróbálnám.

Pucsítva odaillesztem, te pedig a tűsarkaddal betolod a helyére és gyönyörködhetsz a hátsómban :)

2021. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék, hogy a nök/férfiak hány százaléka használ egyáltalán seggdugot?
2021. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Lehet én vagyok ostoba, de egy heteró pasi nem igazán vágyik arra, hogy plug legyen a seggébe.
2021. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy buta tévhit, attól, mert valaki szereti a plugot, nem fog másik pasi farkát is kívánni. Több hetero pasim volt, akik kifejezetten igényelték, brutális prosztataorgazmust okozott náluk.
2021. ápr. 17. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Heti pár alkalommal használom, hangulatomtól függ. Szeretem csak úgy simán nap közben is, munka, bevásárlás, sportolás, séta, stb közben is, és imádom szex közben is. Bár szex közben egy prosztata masszírozó még jobb, még intenzívebb élményt tud adni.

És igen szeretem ha lány teszi be nekem, ez külön izgató hogy a lánynak is tetszik bennem a plug.

2021. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Régebben pár éve azért meglehetősen rendszeresen volt szerencsém plugot használni. Azt viszont nem tudom, hogy milyen érzés lehet ha egy lány "dugaszol" be. Ám el kell mondanom, hogy szívesen kipróbálnám! Biztosan más élmény, ha nem magamnak csinálom!

2021. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv mindenkinek. Én szivesen kipróbálnám terveztem is hogy veszek de még nem sikerült döntenem de nagyon izgatónak találnám ha egy lány tenné be. És ettől függetlenül igen lehet valaki heteró. Attól nem lesz valaki meleg nem fogja kívánni srácokat mert izgatni akarja a prosztatáját.
2021. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!