Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A műpunci jobb, mint az eredeti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A műpunci jobb, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Hallottam már ilyet is...
2021. ápr. 17. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egyszerre mindkettő. Élő és mű is itthon. Nincs gond a nemi élettel. De be kell vallani hogy a mű az úgy van legyártva, hogy a valódi punci a nyomába sem képes érni ingerlés tekintetében. Persze a test, a mellek és hasonló nincs ott, nem elő dolog. De a technika csodákra képes ma már ilyen tekintetben. Ezzel nyilván nem a nők sértegetése a cél, illetve ettől a női hüvely és szex is hatalmas, ezt s szólom le. Voltam már rövidebb, hosszabb távon, több nővel is mielőtt jön a troll sereg.
2021. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha szigorúan élvezetet nézzük, akkor jobb a műpunci. Ha ott van a műpunci (nem 3000 forintosra gondolok, hanem 30.000 forintosra,) és csak abba mozogsz vagy fekszik a nő és csak mozogsz benne, színtiszta összehasonlítás alapján, a műpunci sokkal jobb mozgás érzésre. Ezen nincs mit szépíteni.
2021. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

11-es

Nem nevezném csodának azt hogy ki tudunk önteni gumit egy formába, de hadd soroljam fel miért tartom jobbnak az igazit.


Ott van a testhő, hiszen ha csak nem teszed meleg vízbe előtte a gumi hideg és ki is fog hülni ha csak nem végzel kb 2 perc alatt. Remélem nem nekrofil itt senki hogy ezt pozitívumként fogja fel.


Ott van a női testnedv amiért nem kell üvegenként 2000Ft-t kidobni, izgatóbb a látványa/aromája és szintén kellemesen meleg, sűrűbb állaga miatt én személyszerint stimulálóbbnak találom mint a mesterségesen gyártott műanyag utánzatát. Mellesleg ha kispórolod a síkosítót roppant könnyen időpont egyeztetés lehet belőle a bőrgyógyásznál.


Akkor ott van az hogy macera takarítani, ráadásul fertőtlenítővel kell ha biztosra akarsz menni hogy nem kapsz be egy szép kis fertőzést de még olyat is olvastam hogy hintőporral kell kezelgetni ha nem használod mert külömben szétreped az anyag.


Szóval az én meglátásom szerint a stimulálóbb belső kialakításán kívül nincs benne semmi jobb, sőt ha nem érzed elég stimulálónak az igazit akkor még mindíg vehetsz óvszert ami direkt erre van kifejlesztve (ha már minden áron egy darab műanyaggal akarsz szeretkezni)


Sőt én még a kezemet is szívesebben használnám mert az legalább egyből ott van, nem kell fertőtlenítéssel, sikosítással, melegítéssel, hintőporozással szarakodni. De lehet hogy túl prűd vagyok:p

2021. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 13 ezt értem, ugyanígy tedd mellé az élő személy hátrányait is. Mert ugye mindennek van előnye és hátránya. Nah már most a kérdés megfogalmazása az én értelmezésemben arra utal így leírva hogy élvezetesebb e. Igen az. Nem mellesleg ajánlom hogy nézz, olvass utána a technikának. A belső redőzött rész kialakítása sem csak úgy megy. Ezeket tapasztalatok, tesztek alapján csinálják meg. Nyilván nem az 1000 Ft-os műpunciról van most szó.

1. Ott a testhő- itt nem gumirólvan szó nagy átlagban hanem szilikon anyagról, ami nem hideg, illetve ha ez elő is fordul az anyag miatt pillanatok alatt felveszi a testhődet.Sok esetben a sikosito nehezebben melegszik át mint a termék.

2.itt is nagy a tévedés. A legtöbb sikosito sokkal kellemesebb tud lenni mint a női nedvesség. És ami nem elhanyagolható tovább is tart. Nyilván itt sem kell a legsilányabb ragadós valamit megvenni. Az ár hááát, egy vacsora vagy ötször ennyi és még nem is biztos hogy elmentél. De ez szubjektív és felesleges ide keverni. Amiben egyet értek itt az a női illat hiánya. Azt nem tudják utánozni nyilván. A hő ugyanaz a péniszre kerülve ezek az anyagok pillanatok alatt felmelegednek. Így is vannak tervezve.


3.ez kb ugyanaz kint el kell menned tisztálkodni előtte, esetleg utána is mikor az aktus megtörtént. Illetve itt is sok ember hasznal Intim fertőtlenítőt amely nem kevesebb macera használni. Illetve nem tart tovább tisztán tartani, mint egy normális zuhany, vagy esetleg fürdés.


Tehát összességében nem voltak ezek olyan érvek amelyeket nem lehet megdönteni. Nem mellesleg azért ha egy jót akarsz masztizni és nem kettő perc alatt kicsapni, akkor ott is érdemes erre készülni foglalkozni vele. Tisztálkodás(előtte,utána), sikositó még ha a kezedet használod is. Nyilván az élmény nagyobb, jobb is így.

Persze nyilván egy női testet, természetet, illatot nem lehet utánozni. Persze a technika már itt is sokat fejlődött, vannak már babák amelyek szinte megszólalnak.Anyagiakra alapozni meg nincs értelme, érvelni.

2021. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Nézzük meg pro-konra melyik mellett mi szól és ellen.


1.: igazi - mellette

- ööö...


2.: igazi - ellene

- sokat beszél

- inkább viszi a pénzt, mint hozza

- szórakoztatni kell

- nem tud főzni, mosni, stb

- mindig utazgatni akar


3.: mű - mellette

- nem beszél

- nem fáj a feje

- kisebb mértékbe viszi a pénzt

- nem kell szórakoztatni

- nem akar utazgatni


4.: mű - ellene

- nem tud sütni-főzni-takarítani

2021. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: meg is erdemelned hogy csak muvel legyen dolgod orok eletedre, ha neked ennyibol all egy no...
2023. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!