Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúval összejönnétek lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúval összejönnétek lányok?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy már nem 15 vagyok amikor ez még normális, hanem 25! Nincs szerencsém a nőknél. Többször jöttem már be szép csajoknak, de mindig elbénázom, nincs semmi tapasztalatom az ismerkedésben, meg nem is tudom elhinni azt hogy kapcsolatom legyen.

Egy olyan fiúval összejönnél akin látszik hogy tapasztalatlan és félénk az ismerkedésben?


2021. ápr. 17. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szűzzel össze jönnék esetleg, de olyannal aki félénk, nem mer még hozzám se szólni, gátlásos olyannal nem.
2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze,nem ez a mérvadó.Bár ha fél ismerkedni nem tudom hogyan jönnénk össze.
2021. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem,mert szubmisszív beállítottságú vagyok,ösztönösenc a talpraesett,domináns férfiakat keresem.
2021. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor jobb, ha elhallgatod, hogy szűz vagy. A jobb csajok 22-25 évesen már tapasztaltak és azt igénylik, hogy nagyon meglegyenek dugva. Ha elmondod, hogy szűz vagy, leráznak.
2021. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Én nem. Egyrészt az már rossz jel, hogy 25 éves korig semmi sem jött össze. Másrészt szeretem, ha egy férfi tudja mit akar, határozott. És szexuális téren már tudom mi a jó nekem, mit várok, ez a kor már nem a kísérletezés és a bénázás időszaka. Az a tini kor jellemzője.
2021. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem vagy dagadt akkor igen
2021. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem attól függ szűz vagy-e, hanem az embertől. Nem a szüzességed miatt nincs csajod hanem mint fogalmaztál "elbénázom". Rázd helyre a tökeid és próbálkozz-próbálkozz-próbálkozz, az vezet eredményre a picsogás, önsajnáltatás nem. Nem túl megnyerő úgy belevágni hogy már eleve feladod és azt sugallod magadról hogy "áááá úgysem sikerül".
2021. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen vesztettem el, és bennem is megvolt ez a félelem. De szerencsére azt tapasztaltam, hogy nem különösen zavarta a nőket. Vagyis azokat akikkel elvesztettem (igen többesszám, mert nem elsőre sikerült, és nem szégyellem, megesik az ilyen). Szóval a szüzességeden ne szorong szerintem nem éri meg.


Viszont az ismerkedéssel tényleg kezdeni kell valamit. Szerintem támadd meg a dolgot két frontról is. Igyekezz minél jobb lenni (szokásos klisé tanács) külsőre és belsőleg egyaránt. Jobb ruha, haj, kis edzés vagy diéta, szerintem nem kell felsorolnom :). Ez egyszerre önbizalmat is ad, illetve nyilván minél jobb vagy, annál több bénázást néznek el a nők. Egyszerűen ha nagyon tetszel nekik, és nagyon rendben vagy, megeshet, hogy a bénázás ellenére is összejönnek veled. (Te is pl egy gyönyörű nőnek aki nagyon tetszik hamarabb elnézed, hogy pl: horkol mintha ezt egy neked nem igazán tetsző nő teszi)


Nyilván viszont a bénázással is kezdeni kell valamit, nem megoldás az, hogy kompenzálod és kész. De ahogy lesznek sikereid, tapasztalatod a bénázás is csökkenni fog.


Egy két nesze semmi fogd meg jól tanács : Próbálj meg ne istennőként tekinteni a nőkre. Ők is ugyanolyan emberek mint te, sokszor bizonytalanok, buta döntéseket hoznak, ugyanúgy büdöseket kakilnak mint a férfiak és reggel az ő szájuk sem rózsaillatú.

Illetve ne akarj egy nőt bármi áron megszerezni, ha összejön tök jó, ha nem, akkor nem, nem illettetek össze, ennyi, majd lesz más.

2021. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!