Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell mozogni lovagló póz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell mozogni lovagló póz közben, hogy mindkét félnek jó legyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Off. Ez jó kérdés! Ezt én is szeretném tudni!
2021. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mozogj a csípőddel előre-hátra, körkörösen, fel-le. Közben tudsz játszani a tempóval, odabújhatsz a pasidhoz, csókolgathatod, vagy a mellkasára támaszkodsz, vagy teljesen felegyenesedve, ákár túl is dőlve, hogy a combjaira támaszkodsz, ezzel lefelé feszítve a párod péniszét... de tudnám még részletezni :D
2021. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus női félelem. Előre én se tudtam, hogy most eszik vagy isszák ezt a pózt. De aztán ha eleget gyakorolsz, ráérzel. Kommunikáljatok, figyeled a vissza jelzést. Az is lehet, hogy kézzel vezet kicsit a párod. Próbálj többféleképpen mozogni, ahogy neked jó. Ez a póz akkor működik, ha látja a párod, hogy tényleg élvezed. Mindenkinek más jön be a legjobban fel/le, előre /hátra körkörösen, előre hajolva/hátra hajolva... Stb
2021. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Könyörgöm! ösztönből nincs meg?!
2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
3.21 cm-t előre és oldalra 4.16 cm-t, a partnered péniszmérete szinuszának pontosan 32%-át le-fel. Nincs konkrét recept, a partneredhez igazodj ahogy neki és neked jó ÉS te kényelmesen tudsz benne mozogni. Könyvből nem lehet tanulni dugni.
2021. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3: Csak úgy mertem, hogy az alapból sötét szobában bekötöttem a szemét, hogy ne lásson. De segített, szóban is, és segített mozogni is. Ő azt mondta, hogy ő élvezte, neki jó volt. Habár ezt se hiszem el teljes mértékben, ettől függetlenül szerintem rossz volt. Semmi jót nem éreztem.


#4: Nincs. PTSD-vel meg pláne nincs.

2021. ápr. 17. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:

De miért ragaszkodsz a lovaglóhoz? Tudom, hogy en vagyok az egyetlen nő, akinek garantáltan nincs orgazmusa abban a pózban, másoknak meg csak abban tuti - pedig a létező összes irányt és általam megvalósítható szöget is próbáltam, de nekem annyira nem adja.....

Jó, jó, de inkább csak kellemes, és amint "lehet", valami másra váltok, kb bármi más jobb számomra annál.

Ez pont olyan, mint bármilyen egyéb téren az ízlésünk: próbálgatod, kóstolgatod a bármit (sushi, steak, pizza, stb) , de ha nem ragad magával, akkor engedd el és nézz valami mást.

A PTSD miatt biztos, hogy fokozottan nehéz pálya, emiatt akarod ennyire görcsösen élvezni? És ugye nem csak nekem tűnik ez ellentmondásosnak?

2021. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amit leírtál, hogy a párod segít, biztat, sötétben kezdtétek, mind jó jel. Fokozatosan halad, segít, ez a módja annak, hogy begyakorold, és legyen bátorságod hozzá. Mert ez pont az a póz, amire rá kell érezni. (3as voltam)
2021. ápr. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Miatta szeretném, mert ő szereti. És ha már "muszáj", akkor jó lenne, ha én is élvezném valamennyire.
2021. ápr. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!