Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik zavaróbb az ágyban? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zavaróbb az ágyban? Az asszimetrikus mellek (másfélszer akkora az egyik, mint a másik) vagy a genetikailag tág hüvely?

Figyelt kérdés
Csak őszintén, indokolással!

2021. ápr. 16. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az asszimetrikus mell picit zavaró, de részemről simán elfogadható. A tág hüvely problémás, bár lehet keresni olyan pózt, ahol szűkebbnek érzem a másikat, illetve a buttplug is sokat segít állítólag.
2021. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

Na jó. Tudom, hogy nem ez az elsődleges célja a fonálnak, de nekem speciel kivérzik a szemem attól, hogy minimum háromszor helytelenül írtátok le azt, hogy aszimmetrikus.

Az alapszó a szimmetria, így, kettőzött m-mel leírva, vagyis a szim és a metria elemekhez is tartozik egy-egy m. Eddig oké. Ebből képzett a szimmetrikus melléknév, teljesen jogosan marad a két m. Majd jön a szó elejére az a- fosztóképző, de ez sem az sz-t nem fogja indokolatlanul megkettőzni, sem az egyik m nem fog tőle eltűnni.

És nem, nem vagyok se tudálékoskodó, sem nyelvész, csak egy szimpla unatkozó mérnök, aki el tudott sajátítani egy alapvető szabványrendszert, amit nem mellesleg nyelvnek hívunk.

2021. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
asszimetrikus cicik. Én nagyon szeretem a szimetrikus dolgokat...magamon is zarav de majd megcsináltatom azt ami nem olyan.
2021. ápr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!