Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análisan mennyire szabad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisan mennyire szabad ujjazni és mennyire lehet vadulni? Nem okozok ott valami kárt? Nem lyukasztok ki valamit? (belek vagy valami)

Figyelt kérdés
Barátnőm könyörög ujjazzam ott is nincs is ezzel baj csak féltem valami gond lesz köröm megszúrja vagy valami. (ápolt köröm csak na ott a félelem)

2021. ápr. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen körkörösen izgatod a bejáratot. Nyalogathatod is. Ujjaiddal picit szét húzod, s a nyelved beljebb dugod. Majd a csiklót nyalogatod. Közben az ujjad hegyével finoman simogatod a popsija bejáratát. Majd egyre beljebb dugod. A puncit csiklót nyald folyamatosan. Mozoghat is az ujjad. Figyeld a barátnőd reakcióját. Gyorsan is mozgathatod. Később akár két ujjad is bedughatod. Lényeg,hogy figyeld a reakciót.
2021. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit érzékenyebb a popsi mint a punci, de lehet, persze. Körmöd ápold rendesen, ne legyél vadálat és akkor nem lesz baj. Aztán párod is jobban hozzászokik, mehet vadabban is.


Nekem is elég vadul szokta csinálni párom, de odafigyelve, egyáltalán nem fájt még soha.

2021. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
én keményen ujjazom análba is, 2-3 ujjal is, aztán alaposan megkefélem a végbelét és a végén beleélvezek neki
2021. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!