Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mi lenne a véleményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi lenne a véleményetek ha a pasitok le tudná sz0pni magát?

Figyelt kérdés

Mondjuk ismerkedtek, randiztok egy sráccal és kiderül, hogy le tudja sz0pni saját magát (olyan hajlékony vagy akkora farka van mindegy).


Mi lenne a véleményetek?



2021. ápr. 11. 08:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném hogy mutassa meg, mert kíváncsi lennék hogy csinálja. :) Szerintem izgi ha egy pasi tudja magának csinálni. :)
2021. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11/es válaszoló nem csak izgi hanem jó érzés is. Én imádtam szopni magamnak mikor még tudtam.
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sokkal jobb érzés, nagyobb élvezet lehet magad szopni, mint kézzel csinálni. :)
2021. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon jó érzés az biztos. Sajnos már nem tudom csinálni. Jó volt így maszturbálni
2021. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy akkor én már minek kellek oda?😂
2021. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
13-14 évesen még sikerül a makkomat a számba vennem,de aztán más élmények jobban érdekeltek,mire újból meg akartam tenni,már nem voltam annyira hajlékony.
2021. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16/válaszoló.Igen, nagyjából én is úgy 14-16 éves koromban maszturbáltam íly módon. Amint lett barátnőm,onnantól ez abba is hagytam.
2021. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Fiúk, de miért hagyjátok abba barátnő mellett? Ígyis-úgyis masztiztok barátnő mellett is, amivel nincs is semmi baj, de akkor miért hagyjátok abba pont az önszopást? Főleg hogy azt mondjátok hogy hatalmas élvezetet ad és sokkal jobb mint kézzel csinálni, amit lányként is tökre megértek. :)
2021. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyja abba sok ember mert egy idő után már nem annyira hajlékonyak az ízületek, és hát nem éppen tesz jót a gerincoszlopnak. Elég könnyen meglehet ebben sérülni, akár súlyosan is. Amúgy hivatalos elnevezése Autofelláció
2021. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok no, de annak, aki ezt szereti csinalni, fenomenalis elmeny, ha a partnere akar csak erdeklodik a dolog irant. Mar az is izgato ha nezni akarja, ha pedig meg segit is benne, az hatalmas elmeny, tapasztalatbol mondom. Az pedig, hogy akkor a no folosleges, jo nagy hulyeseg: epp ellenkezoleg! Nagyon is kell oda egy no aki iranyit, sot, idonkent kisajatitja maganak a farkad, csakhogy kesobb visszaadhassa.
2021. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!