Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatlan, szűz lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan, szűz lányként rá merjek menni egy kicsit idősebb, tapasztaltabb pasira?

Figyelt kérdés

Több probléma is van ami miatt kételkedem hogy jó ötlet lenne. Elsőként az, hogy az edzőm. Vagyis csak másodedző,viszont attól függetlenül az edzőm, szóval van egy alá-felérendeletségi viszony köztünk. Ennek ellenére úgy érzem hogy bejövök neki, meg a többi csapattárs is mondja hogy folyton engem néz, meg viccelődnek vele hogy tuti bejövök neki. Többször volt olyan hogy a hajamat a fülem mögé simította, megsimította az arcomat, vagy átkarolta a derekamat, vagy megmarkolta a combomat.(természetesen ezeket akkor mikor kettesben voltunk, vagy csak nem figyelt senki) Még nyáron egy győztes röpimeccs után beültünk csapatostól inni egyet és ő is jött. Ekkor már volt bennem egy kevés pia, szóval az asztal alatt rámarkoltam a combjára. Ő csak összerezzent és úgy csinált mintha a sörért nyúlna, közben pedig azt súgta a fülembe hogy "ne csináld mert már egy ideje visszafogom magamat". Igazából ez el is felejtődött, másnap úgy csinált mintha nem is történt volna semmi, én meg úgy csináltam mintha részeg lettem volna és elfelejtettem volna. Szóval úgy érzem hogy bejövök neki, de azért ebben is kételkednék egy picit. A másik "zavaró" tényező hogy tapasztalatlan vagyok. Nem vagyok csúnya, szóval szinte mindig a pasik kezdeményezték, most viszont ebben a helyzetben nem tudom mit csináljak, hogy kéne neki jelet adnom hogy benne lennék a dologban. Azért most írom ki ezt, mert holnap megyek fel a lakására felvinni a sportorvosi papíromat, meg segít kitölteni egy másik papírt is(ez nem megszokott hogy feljárkálunk a lakásába, soha nem is volt még ilyen, csak mikor a többiekkel töltötte ki a papírt én karanténban voltam, szóval "sajnos" lemaradtam róla, így pótolnom kell) Úgy gondolom hogy ez az időpont pont jó lenne arra hogy megindítsak köztünk valamit, de az a baj fogalmam sincs hogy hogy.. Meg azért kételkedek benne hogy jó ötlet lenne-e, hisz tényleg az edzőm, bár júliusban lejár a szerződése, szóval ha lépni akarok akkor még most kéne..

Szóval a kérdésem lényege, hogy szerintetek kockáztassam be hogy kikezdek vele vagy inkább hagyjam az egészet? Illetve ha kikezdek vele, egyáltalán hogy csináljam? Mármint itt inkább a tettekre gondolok.. Nem akarok szerencsétlennek tűnni, meg attól félek egy kicsit hogy olyan bamba leszek hogy nem veszi a jeleket..

Itt is várom a hozzászólásokat, de szívesen meghallgatok privátban tapasztaltabb pasit vagy csajt.

18/L


2021. ápr. 10. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Szerintem bepróbálkozhatsz
Inkább nem, hagyd az egészet
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha már alapból egy kicsit dögösebb ruciban mész fel hozzá és folyton mosolyogsz rá, vennie kellene a lapot, hogy te akarsz valamit. Esetleg megdicséred hogy tök jól néz most ki stb.. nyugi, a helyzet adott, ha akar úgy is megfektet.
2021. ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg problémát fogsz a nyakadba zúdítani
2021. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennél szűz azt mondanám persze hajrá csajszi teperd le. Viszont szerintem nem így és nem vele kéne elvesztened a szüzességed. Szerintem ő nem tudja rólad hogy szűz vagy, nem is viselkedtél vele úgy (egy szűz lány mikor nyomulna rá így az edzőjére? Soha kb. Meg nem markolásznád a combját és társai), ezért persze hogy arra gondol hogy lefeküdne veled. Viszont ha kicsit is normális a faszi akkor ha megtudja hogy még nem voltál senkivel, visszautasít téged. Neked is el kéne gondolkodnod hogy valóban egy ilyen kalanddal akarod elveszteni?

Kicsit kamu szagú is a kérdés emiatt, de ha igaz, akkor szerintem nem kéne belemenned a szexbe vele

24N

2021. ápr. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt így hogy felmentél hozzá?
2021. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!