Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakran adjátok ki magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran adjátok ki magatokat pasinak itt csajok, vagy csajnak , pasik?Mi veke a célotok?Azonos nemuűvel akarjátok kipróbálni vagy csak unatkoztok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
😀 szerintem haladjunk tovább, nem ez volt a kérdés lényege. Amúgy kb 10 csaj volt.
2021. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem lattam meg ertelmet annak hogy pasinak adjam ki magam.
2021. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nők nem szokták magukat pasinak kiadni, egy ilyen esetre ezer olyan pasi jut aki nőnek adja ki magát. Utóbbiak vagy szimplán csak trollkodnak másokat szívatva, vagy cam- meg chatizélni akaró melegek.
2021. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pasinak nem,de a pasim nevében már válaszoltam.
2021. ápr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szexuális témára?
2021. ápr. 11. 06:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin nem fordult elő soha, hogy nőnek adjam ki magam semmi értelme nem lenne.


Viszont azon elgondolkodtam, hogy társkeresőn csinálok egy nő accot, csak azért, hogy meg tudjam milyen dumával próbálkoznak a férfiak és mennyi levelet kapnak a nők (nem keverednék beszélgetésbe, nem hülyitenék senkit), de egyelőre nincs annyi fölös szabadidőm, hogy ezzel tudjak foglalkozni.

2021. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Király.Tenyleg mennyi levelet kaphatnak a nők...
2021. ápr. 11. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!