Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vélemény az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény az anális szexről? Milyen az első?

Figyelt kérdés
A párom már nagyon szeretné. De én félek tőle halottam rossz tapasztalatokat ami el rémitett. Kíváncsi vagyok rá hogy milyen lehet de közben félek is tőle. Ki mit tapasztalt az első után? Mire figyeljek? Milyen érzés?

2021. ápr. 8. 22:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
10- nekem csak jo tapasztalataim vannak az anallal, ahogy olvastam a kerdest ez sem raeroltetes lenne, bar igaz hogyha nem magatol akarja az ember akkor mar mashogy all az egeszhez
2021. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha a záróizmaid elgyengülnek elveszíted a "szobatisztaságod"! És akkor életed végéig hordhatsz pelenkát! Ezt előre nem lehet megmondani, ez egyéntől függ!
2021. ápr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

A párom nm erőlteti egy kicsit sem,csak egyszer kétszer fel jött ez a téma és mondta h ő szeretné de nm erőlteti. :)

2021. ápr. 9. 07:15
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Fúj.
2021. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#10 már ne haragudj, de sokszor pont a nők erőltetik 🤷‍♂️ F
2021. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem undorító. Művelje nyugodtan mindenki óránként, vagy esetleg percenként, de aztán ne vinnyogjon senki sem, ha később, idősebb korában kell az a betét, mert kicsusszan a Barnabás...
2021. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én az elsőt magamnak csináltam. Az a leg egyszerűbb, akkor biztos nem fog fájni. Fantasztikus volt így az első alkalom. Nagyon élveztem hogy ott izgatom magam. Hogy tágul hogy kitölt. 18L
2021. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%
Hát én tovább vinném a fasznak , se seggben se szájban nincs helye F
2021. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#12-es

Imádom ezt az urban legendet.

Ha így volna, a melegek kollektíven pelenkában járnának. Most akkor vagy ilyen kevesen vannak, mert én egy ilyen felnőtt férfit sem láttam még az utcán, vagy az állítás hülyeség.


De csak anatómiailag belegondolnának azok, akik interneten egymástól olvasva határozottan ezt terjesztik.

Nincs olyan _izom_, ami a _használattól_ elgyengülne.

2021. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Köszi, de inkább a tágabb "bejáratokon" szeretek "kopogtatni". És kizárólag csajok/nők esetében.

Tőlem idegen anál. 🤷‍♂️


36/F

2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!