Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleség más sráccal is szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség más sráccal is szeretné, plusz nővel is kipróbálná?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves feleségem vágyai a kérdésben benne vannak, ez fix.

Én ennek engedek, mert egyrészt izgat a hármas IS, és arra gerjedek, ha a párom élvezi a dolgokat, és nem zavar ha más csinálja, amíg engem szeret.


Na akik itt sokkot kaptak, és ezzel nem értenek egyet, akik szerint ez hülyeség, azok KÉREM KÜZDJÉK LE A KOMMENTÁLHATNÉKJUKAT ÉS ÍRJANAK MÁSHOVA!


Akik még velünk vannak, azoktól kérdezem, hogy:

Tudom hogy akarja, Ő mondta, de egyszer amikor már találkozó volt lebeszélve, a srác eltűnt, nyomtalanul. Azóta úgy érzi Ő ronda, nem tetszik senkinek, nem tud senkit felizgatni, stb, és pang ebben az állapotban, nem tud lazítani, nem tud keresni senkit, mert meggyőződése hogy nem akarja senki.


Csajok! Ha ebben a helyzetben férjetek beszervezne egy srácot, aki az esetetek, mit szólnátok hozzá?

Akiknek már volt ilyen élményük, mesélnétek? Esetleg akiknek rendszeres partnerük van, mesélnétek?


27/f Ő 28



2021. ápr. 7. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy kicsit azért gondoljatok bele, egy nem normális dologra akartok egy normális embert találni. Az egész csak nézőpont kérdése.

Én normálisnak tartom magam, elég magas a szexuális kultúrám, még is a szituáció miatt valószínűleg nem is működne.

Zavarna a 3. fél, a velem egy nemű közelsége.

Nem mondom, hogy nem működne egy idő múlva, de az egész nem, arról szól, hogy a hármas női tagja eleinte többet/máshogy foglalkozik a beszállóval.

2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat a hármas, és feleségem is tudom, hogy benne lenne, hogy egyszerre 2 férfival lehessen együtt.


Ugyanakkor habár nyilván az emberben hagy némi negatív szájízt az ilyen, hogy rákészülsz és felszívódik, 2 dolgot jegyeznék meg:


1.) Kérdezzetek meg bárkit aki űzi a többes szexet, ez elég gyakori, sőt már-már kötelezően törvényszerű, hogy 10-ből 0.5 az aki nem kamus.


2.) Az egy dolog, hogy a +1 férfi az további élvezeti faktort hoz az egyenletbe, de attól, hogy bevesztek továbbiakat, továbbra is tőled kéne, hogy nőnek érezze magát, te vagy a párja, belőled kéne, hogy a női önérzete táplálkozzon. Nyilván azt, hogy mennyire vagyok kívánatos férfi én is 70%-ban a feleségemből kiindulva vonom le, a maradék 30-at pedig a random nőktől.

"Meggyőződése, hogy nem akarja senki"...hát baszki, ott vagy te a pasija, a harmadik maximum egy játékszer. Ne a játékszer alapján dőljön már el ez...szerintem ez gáz...mármint a csajra nézve

2021. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!