Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a sugar baby...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a sugar baby és a prosti között?

Figyelt kérdés
SB nem doog mással, csak velem? Vagy azért van más "támogatója" is? Fajlagosan melyik olcsóbb egy doogásra vetítve?

2021. ápr. 6. 07:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
9, abszolút egyetértek.. Én amikor volt "babám" (sajnos most nincs) én kifejezetten úgy mentem bele a támogatói kapcsolatba hogy nem csupán a szexről szól és úgy hogy mondjuk délután találkoztunk és másnap reggelig együtt voltunk és ezért megállapodtunk az árban. Ha én sétálni akartam vele akkor jött, ha ő szeretett volna egy fagyit vagy valamit nyilván vettem neki, és akit annak idején találtam alkalmas is volt erre mert jó társaság volt.. Aztán egy másiknál már az első alkalomnál egyértelmű volt hogy egy curv csak próbálta felvinni az árat, de mikor ott voltam akkor én kitaláltam hogy bocsi most csak egy órát érek rá és kevesebbet adtam mint amire számított.. Elvileg ott élt abban a lakásban, na de úgy tűnt hogy nagyon alkalomszerűen és nem életvitel szerűen volt használva.. Gyorsan ott is hagytam, de azért megdöngettem.
2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11s te hol találtad meg azt akivel jó volt?

Miért lett vége?

2021. ápr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!