Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok voltatok már így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok voltatok már így a pasitokkal vendégség után este ?

Figyelt kérdés
Nálatok egy vendégségbe pl húsvétkor együtt a nagy család a pasid kicsit iszogat, és este amikor mindenki nyugovóra tér, a pasitok meg elkezdi a szexet veletek keményen, a popótokat csapkodja, a hajatokat húzza, elég tempósan dug, nem volt kellemetlen hogy sokan vagytok a házba és más is meg hallhatja vagy hallották is?Rászóltatok vagy hagytátok hátha hamarabb végez vagy nem érdekelt titeket?
2021. ápr. 5. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemgaz, nojj mar fel, az emberek dugnaj,anyadek is
2021. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom ki az aki felnőtt létére a párjával a családnál alszik? Nyilván hazamegyünk a húsvéti családozás után. Nem tinik vagyunk már
2021. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12: pl aki messze lakik
2021. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
13: akkornem délután indulok el és kész. Sosem értettem ezt az ott alvást főleg ha valaki a párjával netán gyerekeivel megy
2021. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14: nem mindenki utalja a szuleit ;)

Mi szeretunk tobb napot ott lenni

2021. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én mondjuk külföldön lakom, így amikor hazalátogatok Budapestre (repülővel, szóval nem egy négy órás autóútról van szó), akkor egy éjszakát legalább el szoktam a szüleimnél tölteni. Amúgy is nagy a ház, bőven van hely.

Ilyenkor próbálunk kicsit halkabbak lenni, de nem tartom problémának, ha meghallják. Tudják, hogy aktív nemi életünk van, tudják, hogy normális párom van, akkor miért kéne rossz érzésük legyen ettől?

2021. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult már ilyen. Próbálunk kicsit halkabbak lenni. De nem fogom rosszul érezni magam ha hallani fogják, tisztában vannak vele hogy 15 éves korom óta van szexuális életem, a szüleim és az öcsém is hallottam már szexelni. Nem nagy ügy
2021. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!