Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki nem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nem, vagy csak nehezen tud elélvezni? Lehetséges okok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudok, ha keményen dugok és érzem, hogy uralkodhatok, kiélhetem magam szabadon :) Persze csak akkor ha a partnerem is benne van ebben :)))


34F

2021. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, igen. Az okát nem tudom. Van nő aki kiakad rajta, van akinek nagyon tetszik.
2021. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nehezen tudok. És ahogy az előttem levő írja, változó a fogadtatás. Volt olyan exem, aki kb sírt, hogy biztos Ő a szar. Mondom a fenéket. Meg inkább örülj, más meg azért sír mert sosincs orgazmusa :)

Nálam 90%ban a lány szokott előbb elmenni. Engem nem zavar. Ha nem bírja utánna a csaj, akkor kiszokta verni.

2021. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Okát nem tudom.

Összességében, még mindig inkább ez, mint gyorstüzelőnek lenni.


Ha tovább bírod, az mindig jobb, mintha kevesebb ideig bírod.


Már nem egy lányt sikerült úgy megrakni, hogy járni alig bírt. 😅

2021. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a hosszú menetekre vagyok kalibrálva.
2021. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!