Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kiábrándító a pasikna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító a pasiknak az ha egy 23 éves nő animéket néz?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire gyerekesnek tartják őket? Nem öltözök be meg ilyenek csak nézni szeretek, de azt sokat.
2021. ápr. 3. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha egészséges a szexualitásod, őszinte vagy, és szeretettel tudsz egy férfi iránt gondolni/cselekedni, akkor felőlem aztán patológiai oktató videókat is nézhetsz naphosszat.
2021. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én idősebb vagyok, és én is nézek. És a mangákat is szeretem, illetve gyűjtöm.
2021. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem megy a kapcsolat rovására illetve nem egy függőség nála akkor tőlem miért ne nézhetné? 23 évesen felnőtt ember, én meg ennyi erővel minek követem a focit amikor ott "csak futkároznak egy bőrgolyó után".
2021. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Inkább egy lány aki animéket néz, vagy időnként 1-2 infantilis vonás mint egy karót nyelt, magát elengedni sosem képes, humortalan fap.na típus.
2021. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen normális vagyok. Ugyanúgy sportolok, szexualitásom is rendben. Amiket nézek az is a normális kategória. Csak sokan ha meg hallják h anime és rögtön gyerekesnek gondolnak
2021. ápr. 3. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
nem kiábrándító talán még velem is megkedveltetné
2021. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, elfogadom a nőt úgy ahogy van ha szeretem.
2021. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ha van rendes munkád / vagy rendesen tanulsz, és a sex is normális veled, akkor ez nem zavarna engem se.
2021. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiábrándító. Én elfogadnám. Ez is egy hobbi.

Ahogy pl. az Xbox is.


28/F

2021. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, csak ha nagyon betegeset nézne.
2021. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!