Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró fiúként tetszhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúként tetszhet transz lány?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen. A transz nő is ugyanolyan nő :)
2021. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Tetszhet, csak akkor nem vagy hetero.
2021. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem igazán tudom, hogy mit jelent az, hogy transz valakit. Mert kinézetre pl nőnek néz ki.
2021. ápr. 2. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az a transz nő, akinek eredetileg, születéskor férfi teste van, de nőnek érzi magát, annak megfelelően viselkedik, öltözik. Vannak, akik operációkkal női testet alakíttatnak ki maguknak, de ez nem kötelező. Egy transz lehet teljesen férfi testű, átmeneti (mondjuk van szilikonmelle) de még rendelkezik pénisszel és teljesen nővé átműtott. Mindeközben már rendszerint nőként élnek. Szóval jó magadban tisztázni, hogy miképp viszonyulsz mindezekhez.
2021. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
A transz nő nem ugyanolyan nő, mivel biológiailag a neme férfi. Más kérdés hogy tiszteletből ki hívja nőnek, de ez már nem ténykérdés, hanem megközelítés kérdése. Szóval genetikailag pasi tetszik neked, aki nőnek néz ki, szóval ha tudatosul benned hogy ő férfi, és azzal együtt is bejön, akkor nem vagy heteró. Viszont ez nem ilyen egyszerű, mert ha a külső benyomást nézed, a sminkelt szemét, hogy igazgatja a haját és ahogy az ujjával piszkálja a száját (ezeket a nagyon csajos mozdulatokat jelemzően nem a biológiai nőknél, hanem kifejezetten a transzneműeknél szoktam látni, talán egyfajta kompenzációként, indokolatlanul sokszor, szinte folyamatosan), tehát ha ezek hatnak rád attól még lehet hogy heteró vagy, mert nyilván ezekhez a megszokott külsőségekhez kötöd a beállítottságodat is. Viszont, ha a kérdést is feltetted, az nekem kicsit gyanús, hogy azért lánynak akarod látni és elfelejteni hogy teljes fizikai létében férfi, nyilván nincs méhe, más az izomzata, korábban megvolt a heréje, így lemélyült a hangja is, és maximum egy-két operáción esett át. Ha ez a gondolat túl erős neked és nem jó belegondolni, akkor ugyanúgy heteró vagy, csak ezt leginkább ahhoz tudnám hasonlítani, amikor egy filmben érzelmi hatást is kivált egy robot, mert emberi tulajdonságai vannak, vagy ott van pl a viháncolós, farokcsóválós, ugrálós robot kutya utánzat, ami visszahozza neked a virtuális játékot és várja hogy megsimogasd. Soha nem találkoztál még ilyennel mert nem is létezett, de ugyanúgy cukinak érzed, mint egy kutyát, mert hasonló jellemvonásokkal utánozza le az eredeti létező egyedeket is, amiket viszont te is ismersz.
2021. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Valójában nem tudom, de kiverni szoktam gyakran rájuk.
2021. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jenny ❤️
2021. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is nagyon tetszenek :) Én heteronak tartom magam. Szerintem az, hogy valaki férfi-e vagy nő az nem feltétlenül csak biológia kérdése, hiszen az emberi viselkedést sem csupán a biológia módszertanával vizsgálhatjuk.

Ha elfogadjuk, hogy van lélek, akkor vajon lehetséges-e, hogy véletlenül rossz testbe kerül ?


34F

2021. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kikhez jártok? Ne csak plátói legyen a dolog
2021. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy nő aki férfinak érzi magát?
2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!