Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tartott a legutóbbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a legutóbbi szexed?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 17:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
19%
és utána azt is leírtam, hogy ez 7 óra szeretkezés volt, nem 7 óra folyamatos reszelés...
2021. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem csak a reszelésre értettem, te IQ harcos...


Azt írtam, hogy nem csak a farok fárad el, hanem az egész test...


Vagy ti ilyen lassított üzemmódban csináljátok? Mert akkor esetleg elhiszem, de ahhoz meg akkor rengeteg türelem kell...

2021. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Az ítélkezést meg fejezd be légyszíves, mert semmit nem tudsz rólam, ha itt ugrálsz, akkor meg legyen annyi gerinc benned, hogy részletesen mi hogyan történt, akkor talán el is hiszem...
2021. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18%
Képzeld, kedves kamus. Van akinek órákig tart.
2021. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%

"csak nektek kisfiúknak fogalmatok sincs az előjátékról, az orgazmuskontrollról és arról, hogyan lehet 7 órán keresztül szexelnie egy FÉRFInak. :)"


Ezzel amúgy elég sok férfit meg nőt is megsértettél, csak szólok... Hidd el, hogy a többség az nem 7 óráig szokott szeretkezni...


De ha neked ez a fokmérője, hogy ki a nagybetűs férfi, akkor az csakis téged minősít...

2021. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#23 Te amúgy most kivel veszekedsz? :)
2021. ápr. 1. 18:41
 27/30 anonim ***** válasza:
51%

#14-el


Amúgy nem állt szándékomban, nem tudtam, hogy megint ide téved...


Egyébként meg csak tényeket írtam, nem én kezdtem el a másik embert leminősíteni, mint aki nem ismerné a szexet...


Jól is néznénk ki, ha minden egyes ember órákig mást sem csinálna...

2021. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ő ezt nem tudja elképzelni, én igen. Csak már régen volt.
2021. ápr. 1. 18:48
 29/30 anonim ***** válasza:
62%
Drága barátom. Van akinek órákig tart. Ennyi. Képesek rá órákig. Sőt: olyanról is tudok, aki egy napig csinálta. Hoppá. Oké, egy nap többször. Sokszor. Közben mindig elsült, a csaj is elment. Hulla fáradtra szeretkeztük magunkat. De egyébként van aki órákig csinálja, közben többször elmennek, van aki órákig bírja és tudja kontrollálni magát, hogy ne menjen el.
2021. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29


Olyat bárki tud csinálni, a hülye is eltud menni egész nap akár 10-szer is, csak ennek mi az értelme, azt nem tudom... Nem kényszerből kell szeretkezni, hogy csak azért is megb*szom egy nap 10x, hanem élvezetből...

2021. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!