Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi ideig tart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig tart a jó szex? 3 perc vagy 1 óra?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 02:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát azt nem lehet kibírni elfárad a test 7 órán keresztül
2021. márc. 31. 09:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát épp ez az, de csak bizonygatta, hogy tényleg így történt... El is hiszem neki.
2021. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 30 és 60 perc között egy átlagos menet.
2021. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10#

Azért gondolom sejthető,hogy a szex ott nem maga az aktusra vonatkozik csak.

Az marhaság.Inkabb egesznap ágyban lenni nyalakodni,simogatni,meg ilyesmikre értettem én is.Ha csak a közösülesre szorítkozunk,akkor el tudom húzni hosszabb előjáték +20-30 percig,ugy hogy megállok közben,vagy poziturat cserélünk.

Őszintén szolva az ilyen 5 perces műsorszámokban nem látok nagy élvezetet.Nekünk az túl rövid,annyira meg sosincs "más dolgunk",hogy 5 perc alatt kelljen megoldani ezt is.Van elég sok dolog az életben,ahol rohangál az ember.Na azt már nem,hogy itt is!!


7#voltam

2021. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Kettő között valahol, a 3 perc kevés, az egy óra meg már sok.
2021. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

egyén függő, és előjátékkal simán megy a plusz óra, de én (pasiként és már sok év összecsiszolódással párommal) az olyan 10-15 percet élvezem a legjobban. (itt a már a tényleges aktust és nem előjátékot értem)

Nekem ez pont annyira kellemes, hogy beinduljunk, legyen egy jó tempó, beleférjen 1-2, akár 3 különböző póz is, meglegyen egy jó lendület és párom oldaláról akár 2-3 orgazmus is beleférjen (előjáték minőségétől függően...)

Általában 15 perc után már kicsit elfáradsz, hirtelen feljön néhány nem-szex gondolat, vagy ránézel az órára, esetleg látod, hogy párod már kezdené befejezni és várja, hogy te is legyél kész (amikor több orgazmusról beszélünk) és kezd minden leülepedni.


De ez nagyon ember függő, van aki szereti a hosszú aktust előjátékosan kezelni és fél órán keresztül csak mikrómozgásokat, csókokat és hasonlókat tüzelni.


Mi inkább állatias dolgokat szeretjük, ha már dugunk, akkor dugjunk és a dugás unalmas 15 perc után, ha nincs valami extrém változás


(de arról nem beszélek, amikor egész este dugunk megszakításokkal, pihenőkkel, egyszer konyha, egyszer nagyszoba, egyszer háló stb)

2021. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Érdekes sok helyen ki próbáltad már a házban akkor
2021. márc. 31. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!