Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő szűzként idegenkedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szűzként idegenkedik az oráltól, az változhat pl. annak a hatására, hogy beleszeret valakibe?

Figyelt kérdés

Szűz alatt most azt kell érteni, hogy egyetlen testrészéhez sem ért pénisz se közvetlenül, se gumin keresztül, tehát tényleg tapasztalatlan ezen a téren. A húszas évei elején jár.

Orál = ő elégíti ki a férfit szájjal.



2021. márc. 29. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Ha eddig voltak ellenérzései, ezután is lesznek, nem kell csodát várni.
Esélyes, hogy változik, ha megszeret valakit.
Ha fog változni, akkor nem a szerelem miatt, az ezen nem segít.
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Voltam már hasonló csajjal.

És igen változhat.

Egy egészséges hetero nő, az izgalom hatására, meg kivánhatja.

F

2021. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Te a lány vagy vagy a fiú?
2021. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2021. márc. 29. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is idegenkedtem egy ideig. Aztán szerelmes lettem és mindent megtettem azért, hogy neki jó legyen. Pedig előtte volt 2 szexpartnerem és egyiküket sem lettem volna képes le...:D
2021. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, saját tapasztalat.

Amikor szűz voltam, én is nagyon idegenkedtem tőle, el se tudtam volna képzelni, hogy én valaha akár csak egyszer is megtegyem.

Aztán valami megváltozott, de nem is feltétlenül a szerelem miatt. Tény, hogy az első ember, akinek csináltam, belé szerelmes voltam, de utána volt még kettő, akikbe nem, és már nekik is imádtam csinálni. Nem csak megvagyok vele, hanem kifejezetten szeretem csinálni (sőt, "extrákkal" is), most meg már azt nem tudom elképzelni, hogy ne csináljam, pedig nem volt ez mindig így.

2021. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
VáltozHAT - a feltételes mód a lényeg. Attól függ mennyire erős az averzió, komplexus vs. a szerelem. Van akinél változik, s van akinél meg nem, egyén függő. Ha változni akarsz, akkor képes leszel rá.
2021. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Változni azért lenne jó, mert nem szeretném, hogy a másik úgy érezze, hogy nem fogadom őt el/undorodom a testétől/nem tennék meg bármit azért, hogy örömet szerezzek neki, de közben nem olyan egyszerű félretennem azt az asszociációt, hogy ez valami "mocskos", szubmisszív dolog (pedig valószínűleg hibás a berögződésem).
2021. márc. 29. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Aki szeret "adni" annak öröm viszonozni.
2021. márc. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cseppszi ***** válasza:
100%
Hát nagyon más dolog elképzelni valamit , és megint más átélni. Amig én és csak rágondoltam, akkor fúj - aztán mikor oda került a sor, hogy szerelmes lettem és megláttam mi van neki hát én kérdeztem meg hogy bekaphatom? Igen, mert akkor ellenállhatatlan vágy jött. Szóval más a képzelet , meg más az élő valóság.
2021. ápr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan sok embernek természetes ez már, hogy jó eséllyel csak ilyeneket fogsz kifogni. És ha nem viszonzod a férfi figyelmességét, sosem lesz teljes, harmonikus szexuális életed.
2021. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!