Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanacsoltok? Sokszor kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok? Sokszor kb. 3 perc utan elelvezek. Pedig koncentralok es kivanom is a baratnomet. Mit tegyek? Hagytak mar el ezert ferfit nok? Felek h emiatt mindig el fognak hagyni. Tovabb akarom birni vege elott.

Figyelt kérdés

#szex #Korai elelvezes
2021. márc. 25. 00:37
 1/7 A kérdező kommentje:
35f
2021. márc. 25. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
verd ki előtte...akár 2x is vagy legyen előtte orál csak...
2021. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
Sziaaa! Ne aggódj ha vagytok olyan kapcsoaltban a barátnőddel nyugodtan beszéljetek róla! Nagyon fontos legalább is szerintem a kommunikáció. Próbáljátok ki hogy esetleg mikor végzel utánna újra csináljátok és tovább fogod bírni másodjára. De ha nagyon bele akarok menni akkor például pettingeljetek elösször aztan ha elmentél máris jöhet a kövi! Sok sikert ne izgulj ezen hiszen nincs miért ha szeret téged az lesz neki a legcsodálatosabb három perc. Esetleg még ha ezek se válnak be talán szakorvossal neten keresztül is tudsz kommunikálni és tanácsot kérni hogy mi lehet ennek az ellenszere.
2021. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőd ezt hogy viseli?
2021. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlat. Nálam bevált. 36F
2021. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy önéletrajzban olvastam, hogy a forma nyomorék gyerekekre gondolt sex közben hogy tovább bírja.

1x kipróbáltam tényleg működik, de ez elég beteg szerintem is.


Viszont az tud működni, hogy közben mondjuk a bekapcsolt tévé adására figyelsz. Vagy bármi másra. Lényeg ne akkor kezd el ezt mikor már majdnem elmész, hanem jóval előtte.

2021. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, vagy vedd ki egy pillanatra és csináld szájjal, kézzel és utána megint be,.... Elég ha csak 5-10 másodpercig aztán megint teheted be.

Még meg is dicsér hogy milyen változatosan csinálod.

2021. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!