Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy csak ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy csak ki akartad próbálni a fizetős szexet, de annyira megtetszett, hogy függője lettél nem is feltétlenül egy prostinak? Ha igen, hogy törtét és hánynál hagytad/nem hagytad abba?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt néztem egy videót, és meglepődtem, hogy magyar benne a nő. Tavaly megtaláltam egy oldalon, kiderült, hogy nemcsak színész /néha/, hanem főállású prosti, és felkérheted filmezni. Na, hozzá nem merek elmenni, pedig minden vágyam lenne, mert félek, mi van, ha ráfüggök. Az egyéb zavaró tényezőkről nem is beszélve.
2021. márc. 25. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lettem függő, helyén kezeltem a dolgot. Pontosan tudtam, hogy csak szimpla "ipari ürítés" egy szenvtelen szex, odamész-fizetsz-bepucsít-dugod-mikorvégzelmár, egy fokkal jobb csak mintha magadnak vernéd ki. Nem akkora élmény hogy állandóan vágynál rá, ha van lehetőséged normál szexre is.
2021. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát csak egyszer ürítettél, és soha többé nem mentél? pont csak a kérdésre adott válasz nem derült ki. Nyilván túlzok a függőséggel, nem drog ez, többet kell érte menni és időpontra.
2021. márc. 25. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
de függőség,de 100x jobb mint a drog vagy pia....
2021. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éve voltam az elsőnél és ha nincs barátnőm, akkor hetente legalább egyszer felkeresem valamelyik leányzót. Van olyan akihez nem merek menni, mert annyira tetszik nekem, hogy félek esetleg érezni kezdenék iránta valamit. Mondjuk valszeg nem mennék vele semmire, mert a lányok nyilván nem viszonoznák ezt,csak kihasználnák. Igaz hallottam már ellenpéldát de ez ritka. Most a pandémia miatt jó ideje nem voltam senkinél, elég rosszul is érzem magam.
2021. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolút alakulhat ki függőség. Ahogy előttem is írták, van hogy beleszeret valaki a csajba és igen ezt nagyon durván kihasználja utána a csaj.

Vagy szimpla szerelem nélkül is alakulhat ki függőség.

2021. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!