Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb szexuális szerepjáték, amit a párotokkal játszottatok?

Figyelt kérdés
Aki tudja írja le kicsit részletesen. Illetve több is jöhet, ha nem tudsz dönteni... 😜

2021. márc. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük eljátszani azt a feleségemmel, hogy egy idegen pasi vagyok akivel beszélget a szexuális életéről majd lefekszik vele.
2021. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: ez szuper jó ötlet!
2021. márc. 24. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb az volt, amikor eljázszottuk, hogy ő és 3 haverja masztizáson kapnak, aztán párom bejött hozzám, bekötötte a szemem és ugy adta a számba, majd behivta a haverjait is álló farokkal és körbeálltak, majd párom a kezem oda rakta, hogy markoljak rájuk. a folytatás pedig gondolom egyételmű :D

24/L

2021. márc. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon para volt, de nagyon katartikus és jó élmény egyben. Nagyon szeretem a horrorfilmeket, és a para szitukat, pl horror-szabadulószobákat, páromnak is erről jutott eszébe az ötlet. Természetesen előre megbeszéltünk minden részletet, nem rám erőltette ezt, az úgy durva lett volna.



Vacak ruhákat kellett felvennem, amit nem sajnálnék, adott egy nyomkövetőt (a céges laptopjának a táskájához vette am, én addig azt hittem, csak a filmekben van ilyen, de pár 10e forint :D ), amivel a telefonjáról látta, hol vagyok, meg biztonság kedvéért egy butatelefont, amiben benne volt az ő száma, meg egy palack vizet, más nem volt nálam, és éjfél körül kirakott kocsival valahol Budán az erdő szélén, hogy induljak el befele. Valami posztapokaliptikus sztorit találtunk ki hozzá, menekülnöm kellett előle, lakott területre nem mehettem be, mert felismernének, és akkor menekültem volna meg, ha nem kap el napfelkeltéig (ez nyilván lehetetlen volt a nyomkövetővel, de ez volt a lényege :D). Nyár volt, majdnem telihold, nem fáztam, és elég jól láttam lámpa nélkül is, de így is elég ijesztő volt.


Kb egy órája bolyongtam, mikor meghallottam, hogy valaki fut mögöttem, totál leblokkoltam, kb rám ugrott, úgy kapott el, sikítottam, míg be nem fogta a számat, behúzott a fák közé, kb letépte a ruháimat (nagy részük el is szakadt :D ), letepert, a többit a fantáziátokra bízom... Hihetetlen élmény volt, ennyi adrenalin sose volt bennem :D


(Azóta már a vőlegényem :) )


26L

2021. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az igen.

Olvasni is izgi volt.

Jó,hogy létezik ilyen kapcsolat.Ahol ezen a téren is így egymásra találnak emberek. ;)

2021. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4: Irtó lököttek vagytok, de a legpozitívabb értelemben! 🙂 Nekem is tetszett.
2021. márc. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!