Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire hihető az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire hihető az, hogyha azt mondjátok mar az első alkalommal a férfinek , de utána is rendszeresen, hogy k.rva jó vagy?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig kétkedve fogadom ezeket, mert nem gondolnám hogy az átlagnál jobb vagyok, de már túl sokszor fordult elő, ezert ossze vagyok zavarodva

2021. márc. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam hazudni, ha valakit jónak gondolok az ágyban akkor az igaz.
2021. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában nem a szabakból derül ki. Mondani őszintén és kamuból is lehet hogy jó vagy viszont hazudni csak szavakkal lehet.

Hihető kamu orgazmust sem olyan könnyű megjátszani, és látszik egyéb más jelekből is, hogy mennyire voltál valóban jó.

De ezt nem tudom elmagyarázni, látni fogod a különbséget.

2021. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez így szokott lenni az elején.


Aztán hozzászoknak, majd elvárják.


Végül ha találnak egy jobb csődört már nem is leszel elég jó.

2021. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3-mas, akarsz beszélni róla?😂
2021. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!