Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert tetszik a pasiknak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszik a pasiknak ha egy nonek keskeny a dereka?

Figyelt kérdés
A derek nem egyenlo a csipovel... Mindig osszekeveri valaki ugyhogy gondoltam leirom elore
2021. márc. 23. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem foglalkoznak vele egyébként annyira, mint amennyire a nők túllihegik a derék-témát, de elméletileg evolúciós oka van.
2021. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez csak optikai dolog. Keskeny derékkal szélesebbnek tűnik a csípő és nagyobbnak a mell - akkor is ha egyébként átlagos méretűek.

A derék szélesség szűlés miatt előnyös, a mell a szoptatás miatt. Ebből a szempontból evolúciós oka van.


Másfelől még sose vettem le férfit azzal a lábáról, hogy 60-as derekam van, mint az a jól megadott ideál - ami szerintem a legnagyobb baromság. A legtöbb azt se tudja, hogy 60 centis derék mekkora és mit jelent, nemhogy még vonzódjon a számokhoz. Az arányokhoz annál inkább.

2021. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
51%

Csípő=segg 😉


Férfiként.


Nos, én a vékony csajokat szeretem és a vékony derék ennek része.


Hogy miért? Gőzömsincs,de jó ràmarkolni kutyàban.

2021. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Szeretik mert nőies, és minden nőies ami nem férfias. A férfiaknak egy vonalban van a derekuk a csípőjükkel, az férfias.

Néhány nőnek is egy vonalban van, még nőként is meg szoktam nézni hogy szerencsétlennek milyen órmótlan alakja van, hiába nagy és jók a cicijei, szorosak a combjai, segge semmi, szoknyába mint a zsák, nem egy nőies alkat.

2021. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

4-es:

Nem mindenki tehet róla...

2021. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
Az hogy "egyben" jól néz ki, nem külön-külön a csípőt-derekat stb. nézegeted hanem az összképet. A nőies lányok IS csinosak, meg a vékony (de nem egészségtelenül) sportos lányok IS. Főleg a magyarok - a legszebbek a világon :)
2021. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

sok női hormon = főleg csípő és combtájéki hízás, deréktáji kevésbé

sok férfi hormon = főleg deréktáji hízás, csípő és combtájéki kevésbé

a nőben sok női hormon + a férfiben sok férfi hormon = sok egészséges utód

és ez benne van az emberi DNS-ben


#6 sőt még a 88 éves szomszéd nénike IS csodálatosan csinos. te kis nyalóka.

2021. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem ez a szempont:)
2021. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Széles derék az elhízást jelent. Széles csípő/fenék tetszik. A derék ahhoz képest keskeny legyen.
2021. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

“A derék ahhoz képest keskeny legyen.“

Kösz, hogy megmondod milyen legyen a testem...

2021. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!