Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti el tudnátok ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti el tudnátok ezt hinni? 20/F

Figyelt kérdés

Nekem igazából szexuálisan nagyon bejönnek a ducibb lányok, szerintem nagyon izgatóak. Ha ezt pl elmondanám egy ducibb lánynak, elhinné vagy csak azt hinné azért mondom hogy jobban érezze magát?


Pedig amúgy tényleg bejön, általában direkt ducibbakkal is szeretek ismerkedni partnerkereséscélból, stb.. (de sajnos jelenleg nincs senki)



Lányok, ti mit hinnétek?


2021. márc. 23. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elhinném.
2021. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyik se fogja elhinni, sértődős, zárkózott mind. Számtalanszor udvaroltam duci lánynak de egyik se akarta elhinni komolyak a szándékaim. Nem tudom miért lehet ez. Elnézést ha fiúként hozzászóltam. 24F
2021. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És nem is túl jó azzal indítani hogy szia látom te duci vagy, én ezt szeretem... Nem szeretik ha kimondod az igazságot.
2021. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó.

Amelyik duci nőnek van önbizalma és tapasztalata az elfogja hinni.

Én mindig elhittem

Amúgyis látni ki az aki őszintén beszél

28/N

2021. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Attol fugg te hogy nezel ki mert ha dagadt vagy akkor johogy a dagadtakhoz vonzodsz
2021. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki kövér meg nem fog a köverekhez vonzódni
2021. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is duci vagyok, nem is kicsit ....De Az életben nem volt még enyhén molett pasim se.

Pedig volt egy jó pár.... 😅

Idióták 😂

2021. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!