Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok keményeb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok keményebb bdsm-et?

Figyelt kérdés
Olysmit mint ami az elite pain filmekben van.
2021. márc. 23. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

B@..ogatózol,de még számolni se tudsz.

18plusz 30 ? Segítek az csak 48 ?

Ha jól számolom akkor nem én vagyok.

2021. márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

A 48 éves nem hangzott volna jól…

Érdekes, hogy nem is az a kérdés fogalmazódik meg egy idős emberben, hogy mi BDSM, hanem hogy mi a tolás… :D

2021. márc. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

12 anonim

A kis micsodád az idős.....:D

A kasznim lehet hogy annyi amennyi. Egyébként maximum egy erős 35 nek szoktak nézni.

A lelkem megy evergreen a javából. :D

2021. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Izgat a gondolat, de nagyon-nagyon-nagyon meg kellene bízzak az illetőben úgy, hogy közben nem vagyok szerelmes sem (mert az lelkileg fájna nagyon, hogy bánt), és ezt nehezen tudom elképzelni.


A másik problémám, hogy sajnos ezeknek nem múlik el a nyoma öt perc alatt, és azt már nem élvezném, hogy ápolgatni-takargatni kell magam hetekig.


Szóval asszem sose lesz :D

2021. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

En kiprobalnam a kemeny bdsm-t

19/L

2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!