Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen országokban élnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen országokban élnek a legvonzóbb nők/férfiak a világon? Magyarország hányadik lehet egy ilyen rangsorban?

Figyelt kérdés
Saját véleményetek érdekel, nem google infók. :)

2021. márc. 22. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez erősen szubjektív dolog, de a lengyeleknél konstans erekcióm volt :D

Szépek, csinosak, ízlésesen öltözködnek.

2021. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban a szláv nők a legszebbek a világon, ezután jönnek a skandinávok. Személy szerint Japán, illetve az egyéb ázsiai népek hölgyei a legjobbak.
2021. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Magyarország szerintem a térképen sincs fent.
2021. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Brazília, Spanyolország, Ausztrália.

Argentína is top.

Nálam Ausztria is kedvenc, sokat éltem kint, tényleg rengeteg szép ember van ott is. Nagyon ritkán látni elhízottakat pl, ők törődnek az egészségükkel. Nálunk épp az a baj, hogy mi nem törődünk. De genetikailag nálunk sincs gond a nőkkel (férfiakkal sem, gondolom). MO-t is top10, legfeljebb 15-be besorolnám. Akik még említésre méltóak EU-ból szerintem a franciák, görögök, olaszok, angolok, skandináv országok.

2021. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megfigyeltem, az olasz nők igényesek és nagyon adnak a megjelenésükre

Habár nekem alapvetően az oroszok, ukránok, tehat inkább az északiak és keletiek jönnek be, illetve a francia lányok :)

2021. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szubjektív ez, nekem akikkel eddig találkoztam lengyel nőkkel az egy dolog hogy adtak magukra de még beszélgetni is lehetett velük (én ugye nem tudok lengyelül:)) Nekem a magyar nőkkel sincs semmi bajom bár rég nem Magyarországon élek de néha ami zavar és ez nem külső tulajdonság ha előjön és csak a panasz és közben ott ül mellettem issza a koktélját és panaszkodik.. Tudjátok a mondás a lányt kiveheted a faluból de a falut a lányból nem biztos...
2021. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Románokban is van valami, ami szexissé teszi őket. Olyan ravasz nézésük van. Pl Inna, Alexandra Stan, Morandi.
2021. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elena Gheorge, Dony, Alex de la Orastie
2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy szubjektív. Írtam amúgy is, hogy saját vélemények érdekelnek. :)
2021. márc. 22. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Orosz, fehérorosz nők mindenkit leköröznek nálam.
2021. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!