Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen előjátékokat ismertek/s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előjátékokat ismertek/szerettek és miért? Meddig csináljátok? Mi az a módszer, amivel magömlés után is folytatódhat tovább a szex? Vagy a magömlést háttérbe szorítani?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Két különböző dolgot kérdezel. Az előjáték, kézzel-ujjal-nyelvvel, játékszerrel, közös masztival, masszázzsal ahogy éppen nektek jólesik.

Élvezés utáni módszer: egyénfüggő, eltérő kinek mennyi idő kell az "újratöltéshez" bár egy tüzes, szenvedélyes, csinos partner elég sokat tud lendíteni a dolgon :)

2021. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
az előjáték lehet sztriptíz, rúdtánc, vízibalett a fürdőkádban vagy bármi is.
2021. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előjáték : közös masszti vagy csak az egyik fél masztizik játékszerrel. Addig a másik nézi amíg kibirja,hogy ne nyúljon magához vagy a másikhoz. Az egyik legjobb előjáték nekünk legalábbis ha én vibrátorral massztizok ,és közben a férjemet kényeztetem orálisan ilyenkor ő is nagyot élvez a számban ,és én is nagyokat élvezek. Ha elélvezet akkor ovatosan elkezdem nyalogatni,és puszilgatni a farkát,majd nedvesen hátra húzzom a bőrt rajta,és elkezdem enyhén szivogatni a makkot ettől teljesen feláll neki ,és újra harcra kész lesz. A másik verzió ha elélvezett akkor úgy helyezkedek ,hogy a farkát a melleim közé teszem ( persze ehez jó nyálasnak kell lennie csuszkáltatom a melleim között miközben mindenhol ahova elér a szám erotikusan csokolgatom. Ettől megin harcra kész lesz.
2021. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor több menetet akarunk, akkor az első körben a barátnőm a kezével izgat vagy orálisan csinálja, nagyon fel tud húzni ilyenkor. Mikor már közel vagyok az élvezéshez, akkor elkezd egészen finoman izgatni, csak épphogy. Ettől elélvezek, van magömlés, de nem lesz olyan nagy az élvezés, nincs teljes orgazmus. Cserébe viszont, nincs az orgazmus utáni fáradtság, hamar felizgulok újra. Utána elég sokáig bírom (a barátnőm többször is elélvez közben).
2021. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!