Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők rangsorólják egymást,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők rangsorólják egymást, a nagyobb mell vagy a jobb popsi a mérvadóbb?

Figyelt kérdés
Nők és pasik véleményére is kíváncsi vagyok hogy szerintük a nők körében melyik testrész bír több befolyással, és mért?

2021. márc. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A szimpátia! pasi
2021. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Egyénfüggő. Akinek kis melle van az a nagyobb mellért ácsingózik (hogy neki az legyen), akinek a popsija nem annyira formás, az meg formásabbért. A nők sosincsenek teljesen megelégedve magukkal (még egy szépségkirálynő sem) nem tudtad? :)

Ja amúgy nem rangsorolják egymást, de látják ha valaki jobban néz ki külsőleg náluk, s az összképet nézik nem önmagában a melleket, feneket.

2021. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem ez alapján kategorizálnak:D
2021. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők egymás és a saját testük minden porcikáját rangsorolják.


Komolyan.


Pl az ismeretségi körben az egyik csajnak van a legszebb zöld szeme, hosszú fekete pillákkal.


A barátnőmnek meg gyönyörű hosszú lábai.


És igen, az összkép számít. Vannak csajok akiknek bomba alakjuk van, de képtelenek szépen sminkelni, és a hajuk is tiszta sprőd.

2021. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy tudják egymásról hogy kinek milyen feneke van, meg mekkora melle. Úgyhogy tuti megnézik a másikét.

Ezért kérdezem, én tökre meglepődtem amikor kitárgyalták hogy 10éve kinek mekkora melle volt, és minden csaj emlékezett a többiekére.

2021. márc. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!