Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi együttlét után mélyen a szemembe néz, elkezdi simogatni gyengéden az arcom, és ad egy puszit a homlokomra?

Figyelt kérdés
Aztán annyit mondott: “nagyon szép vagy”. Lehetséges, hogy elindítottam benne valamit? Akár érzelmileg?

2021. márc. 21. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szeret.N
2021. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
100% hogy elindítottál benne valamit
2021. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerelmes beléd.
2021. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura ez a kérdés. Egy ismeretlen férfival keféltél?

Mert ha meg együtt vagytok akkor nem értem a kérdést.

2021. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ez dolog két menet között volt akkor nem kell nagydologra gondolni de ha már teljesen kielégült állapotában csinálta akkor vagy egy szívtipróval van dolgod vagy a szívedbe szeretne költözni .....ha működik a kémia akkor az utóbbit kívánom nektek...
2021. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szex során és orgazmus közben rengeteg 'boldogsághormon' szabadul fel, ami ideiglenesen felborítja az érzelmeket. Nem tulajdonítanék neki nagy szerepet.
2021. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Sok mindenkivel egyetértek, én is volt hogy lazább kapcsolatban ilyet csináltam és volt lány aki meg is ijedt hogy biztosan bele vagyok esve, egyszerűen jól érezte magát veled.. Nem tudom milyen viszonyban vagytok de biztonságban érzi magát veled, ami nagyon fontos mert pontosan a kiélezett érzékeny helyzet miatt ilyenkor nem csak örömet okozni könnyű hanem megbántani is a másikat.. Nincs kiábrándítóbb amikor én még a lányhoz/ nőhöz odabújva maradnék de ő meg felpattan és elkezdi nyomkodni a telefonját...
2021. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán értem a kérdést. Ez szexkapcsolat vagy alkalmi volt? Vagy együtt vagy az illetővel, csak friss a kapcsolat?

Ha az utóbbi, akkor nem értem miért kérded, nyilván vannak érzései.

Ha az előbbi, természetesen nem jelent semmit, csak gyengédség, kedvesség. Nekem is volt öbb olyan szexpartnerem, akik nagyon aranyosak, bújósak voltak és szex után simogatták az arcom,fejem és kaptam puszit is stb. Attól, hogy csak szex van köztünk, nem kell totál közömbösnek lenni a másikkal:D természetes a gyengédség és bújás az ilyen jellegű kapcsolatokban is. Szóval ne akard túlgondolni:D

2021. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!