Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek olyan fiúval akinek nincs saját lakása?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 12:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#9 valahogy én is így gondolom , köszönöm
2021. márc. 21. 13:06
 12/23 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a férjemmel, nem volt saját lakása. Egy bérelt lakásban lakott, ahogy én is béreltem egyet. Mivel valahol lakni kell, nem? Ez milyen kérdés? És most van saját lakásunk. Közös lakásunk, amit közösen fizetünk. Tádám. Ilyen egyszerű. Nyomorék.
2021. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Regie az a rezsi.
2021. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szia, és hitel felvétel is közös?

Lehet ilyet, hogy a felelősség is közös?

2021. márc. 21. 20:47
 15/23 anonim ***** válasza:

Lehet ilyet igen.

De hogy ők közösen fizetik- e, vagy csak a férje csengeti, az más kérdés.

Az albérlettel az a baj, h az aztán tényleg egy olyan kör, amiből nem könnyű kitörni. Fizesd a brutál lakbért, mert ugye az albérletekért nem normális árakat kérnek, tegyél félre önerőre emelett saját lakásra, h kapj hitelt... hogyan?

2021. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én összejönnék. Viszont hosszútávra csak úgy maradnék vele ha tenni akarna a haladásért(ahogyan én is). Tehát az évekig tartó mamahotelezés kizárva.
2021. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Házasok vagyunk, szóval igen, közös. Ahogy közösen fizetünk mindent. Ez a házasság definíciójához tartozik.
2021. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nyominger 15-nek: Vannak olyan nők, akik eleget keresnek ahhoz, hogy kifizessék a lakás és minden egyéb rájuk eső részét. Csak azok nem ilyen lúzerekkel vannak együtt, akiknek nem természetes, hogy egy nő is eleget keres és akiknek fogalma nincs, mi a közös élet.
2021. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
14-eske: Te pedig addig ne "engemnemfoglehúzniegynőse" mantrázz, amíg ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Nyugi, senkinek nem kell a nem létező pénzed, hülyegyerek.
2021. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2021. márc. 22. 06:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!