Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudom elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni, hogy a tinderes csaj mindenképpen lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
Nem akarok köntörfalazni a lány előtt, alkalmi szexre kellene csak, nem akarok semmi komolyabbat. Tegyük fel, hogy akivel matchelek, visszaír. Ti ezt mikor közölnétek vele? Nem akarok felesleges randikat, amit lehet hogy lemond, vagy utána nem lez az egészből semmi? Van valakinek bármilyen best practice-e?

2021. márc. 21. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
hat eloszor talalj egy csajt, aki egyaltalan szobaall veled es nyitottnak tunik a talalkozasra. addig felesleges ezen aggodni, mert csak pofaraeses lesz..
2021. márc. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Pont úgy tudod elérni mint egy nem tinderes csajnál: szimpátia, vágy felkeltésével ÉS olyan lánynál próbálkozva aki nem ugrik el az alkalmi kalandok elől. A Tinderen is emberek vannak.

Nincs semmi best parctice - csak annyi hogy legyél önmagad, ne játszd el magad másnak ÉS legyél korrekt előre közöld csak d.gni akarsz semmi mást, ne csapd be a másik embert.

2021. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mekem egyszer ezt írta egy srác Tinderen rögtön a matchet követően:


,,Hűha, az baj, ha képeid láttán nem a fagyizás jutott az eszembe?"


Ha te is valami ilyesmivel indítasz az tiszta sor a lánynak is, hogy szexről lenne szó. És legalább nem hitegeted.

2021. márc. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
nyersz az 5ös lottón
2021. márc. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csicuki ***** válasza:
81%

Beszélgess vele elhívod randira aztán majd kiderül mi lesz a folyttással tuti recept nincs rá


21N

2021. márc. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
adj neki pénzt és már répázhatod is
2021. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

- Lefeküdnél velem 1 millióért?

- Hááát annyiért igen.

- És 10 ezerért?

- Mit képzelsz? Nem vagyok qrva.

- Azt már megbeszéltük. Most csak alkudozunk.

¯\_(ツ)_/¯

2021. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3-as: es lefekudtetek? Nekem egy Tinder randim volt eddig, aminke persze dugas lett a vege. De ott vagy 1 hetet tok fölöslegesen elbeszelgettunk, mikor a kemia mar egy napnutan megvolt. Most pedig temerdek idom van, szoval nem lenne akadály.
2021. márc. 21. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fekudtunk, en nem egyejszakast, sem allando alkalmi partnert nem kerestem, csakis komolyat. De tetszett az oszintesege, hogy nem kontorfalazott es leirta. En visszairtam, hogy komolyat keresek, es ment minden a maga utjan.
2021. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!