Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik megműtötték a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik megműtötték a melleitek(nagyobbítás)!?

Figyelt kérdés
Elégedettek lettetek vele? A férfiak ki szoktak szúrni/zavarja őket? Mennyi idő telt el a műtéti a bejelentkezestol? Mennyibe került mindennel együtt? Tudtok ajánlani jó áron jó doktort? Meg csak 22 vagyok, 1 millát tudnék kb rászánni.

2021. márc. 20. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
ferfiként mondom: minek????
2021. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt én is megkérdezném, hogy minek?
2021. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne csináld, a férfiak nagy része nem szereti a mű melleket.
2021. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne csinálj hülyeséget, inkább fogadd el magad. A pasiknak kis mellel is kelleni fogsz, szilikon cicivel már kevésbé.
2021. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt mondom, hogy ne tedd. Pl. bolondulok a kis cicikért. A nagyokért nem is vagyok oda, a szilikonost pedig kifejezetten kerülöm.
2021. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%
Valóban mostanában már elcsépeltnek hangozhat az önelfogadás, azonban van benne igazság. Sosem tudni idővel milyen mellékhatásokat fog kiváltani a szervezetedből az idegen anyag jelenléte, így már csak ezért is célszerű inkább elkerülni a műtétet, ami már önmagában is kockázatot hordoz. Azonban ha úgy érzed, hogy nagyon zavar a tested és egyáltalán nem tudod elfogadni és lelkileg megbetegít, akkor valóban lehet rajta gondolkozni. Amennyiben mélyebben érdekel a téma, szerintem csekkold le @odettbernath tiktokját, ő több videót is készített már a témában, kérdezni is tudsz tőle. Azt hiszem neki a műtét valami 800k volt.
2021. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom 6-os :)
2021. márc. 20. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját önbecsülésed és lelkedért tedd. Ha így magabiztosabbnak nőiesebbnek érzed magad akkor szükséges lehet de ha mindez most is megvan akkor nem kell műtét. 33f
2021. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem csináld.

Semmi baj a szilikonnal ha nem arànytalanul nagyot vàlasztasz.

2 szilikonos nôvel voltam nem ördögtôl való :)

Ez a fogadd el magad hülyeség. Ha tudsz változtatni, hogy jobban tetsz magadnak csinâld.


31f

2021. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!