Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet általános,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet általános, hogy egy nő benne legyen az anális szexben úgy, hogy a végén bele lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen választ olvastam már itt de szerintem ennyire nem általános a dolog. Eddig én 13 lánnyal feküdtem le és egy olyan volt aki ezt simán bevállalta.


Mit gondoltok erről? Kamu lenne az interneten terjedő sok sok ilyen válasz?


2021. márc. 19. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Az megvan, hogy itt bárki bármit írhat?
2021. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyéjszakásban biztos nem lennék benne az análban, csak párkapcsolatban.
2021. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Az interneten sok lány igazából meleg fiú.

Az igazi lányok is gyakran fantáziákat élnek ki, amiket a valóságban nem tennének meg.

2021. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Jó lesz az a 13 valójában 3nak is.
2021. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod ;)
2021. márc. 19. 08:28
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
En soha nwm mennek bele.
2021. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyen témákhoz eleve nagyobb arányban szólnak hozzá olyanok, akik nyitottabbak ilyesmire, szóval akkor sem adnak reális képet az itteni válaszok, ha mindenki igazat mond.
2021. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem tűnt még fel hogy itt "minden" nő imádja az alázást, mélytorkot,folytogatást, anált, két farkat 1 punciba stb ...? Mert kicsit gyanús. Persze találhatsz a való életben is ilyen partnert, de ehhez azért a többségnek nagyon komoly bizalom kell. Nem fog az öledbe hullani. A gyakorin a legtöbb válaszról szinte virít hogy egy kanos kisfiú írta.
2021. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha összejönne az anál,én benne lennék. Csak akárhogy próbálkozunk, nem tudok ellazulni annyira, hogy beférjen.
2021. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

egyreszt ide barki barmit irhat, masreszt meg az ide tenylegesen nokent irogatok azert nem az ‘atlag’ nonek felenek meg. ugy ertem, aki ide ir, olvassa ezt a rovatot, az elev erosen ereklodik a szex temakore irant, valoszinu nyitottabb, bevallalosabb is. tehat ez egy eleve szuk kor itt.


azt nem tudom, mennyire altalanos, en hagyom, DE nem akarkinek, es nem erzem olyan nagy extranak.

privatot nem kerek ezzel kapcsolatban, mert azonnal tiltas-torles lesz.

2021. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!