Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire szeretitek amikor punciszex közben egy férfi bedugja az ujját a feneketekbe?

Figyelt kérdés
Izgatónak vagy inkább lehangolónak tartjátok?

2021. márc. 16. 11:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele. Viszont erre nem lehet alapozni...nem prűd valaki csak mert nem szeret valamit. Én szeretem az anált, viszont esélytelen hogy bárki valaha is a számba élvezzen. Akkor most én is prűd vagyok?
2021. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
26%
Konkrétan undorítónak tartom. Ettől már csak egy dolog lehangolóbb, ha a férfi akarja tőlem ugyanezt. Na, ott szakad el a cérna.
2021. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Aonime ***** válasza:
61%
32 téged sok csávó fog el hagyni az biztos
2021. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
#31 Igazad van. Dehogy vagy prűd.. Igazából itt csak fel lett téve egy roppant egyszerű kérdés. És jöttek a kommentek hogy keressek magamnak hozzá pasit. :D Miközben a tudomásom szerint ez az oldal keresőszavak alapján működik.Tehát ha valaki nem kimondottan erre a témára keres rá tematikusan akkor az nagyon nem is találkozhatna ilyen kérdéssel. Utána meg leírja nekem a másik, hogy "mindent elárul rólam ez a kiírásom mert hogy ez már a sokadik ilyen kérdésem".. Biztosan együtt sörözgettünk hogy ilyen jól sikerült engem megismerni :D Hát köszönöm szépen. Csak akkor ha én ilyen vagyok ő ezeket hogy is látja mindig? :) Szóval ki milyen is valójában? Nem szeretem az álszenteskedést. A téma érdekelt felnőtt nőktől. Nem trolloktól a kioktatás. Bocsi ha hosszúra sikerült. És köszi a válaszokat!
2021. márc. 16. 17:25
 35/41 anonim ***** válasza:
68%
#33 egy után sem hullatok könnyet, sőt megkönnyítem a helyzetüket, mert ezt az elején közlöm.
2021. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
86%

#18-akkor ha arra vágysz, hogy kinyaljanak, vagy megujjazzanak, ahhoz keress magadnak egy lányt. Elvégre a nőknek is van kezük, szájuk, nemde? Meg a leszbikusok is csinálják.


Ugyanez fordítva: ha egy férfi orálra, vagy kézre vágyik, akkor is keressen férfit? Merthát szája, keze a férfinek is van.


Attól, hogy valaki a teste minden pontját bevonja az együttlétekbe, még nem lesz sem hetero-, sem homoszexuális. Az azon múlik, azonos, vagy ellenkező nemhez vonzódik-e szexuálisan.


------


Nem olyan rég kézzel dörzsöltem a párom csiklóját, de kérte, hogy dugjam fel az ujjamat a fenekébe, és nyomkodjam belül, rendszerint ettől tud csak ő elmenni.

Volt, hogy kérte, először kettő, majd pedig azután hogy három ujjamat is dugjam be ilyenkor.

Megvan neki az a pont, amikor már nem tud továbblendülni, ilyenkor bedugatja oda az ujjamat, és ezután már gyorsan a csúcsra ér.


Olyan alkalom is volt, amikor az ujjam nem volt neki elég, és kérte, hogy másomat dugjam be oda helyette, míg tovább dörzsölöm őt, ez kellett neki az orgazmusához.

2021. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha a fenekemmel is foglalkozik a párom, de szigorúan higiénikus körülmények között.
2021. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2021. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
84%

Engem izgat, pedig nem vagyok husz éves csitri.

Miért gondoljátok azt, hogy ezt csak a fiatal lányok élvezik?

Az hogy ki mit szeret az nem kor kérdése.

2021. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
59%
Nem szeretem
2021. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!