Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet gangbang-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet gangbang-ben lányként részt venni?

Figyelt kérdés
Régóta izgat ez a téma. Szeretnék egyszer egy ilyenben részt venni. Beleélvezős izgat nagyon, de nem szeretném szex társkeresőn összeszedett mindenféle pasival csinálni. Csak olyanokkal akik 100%-osan egészségesek. Az sem zavarna ha videót készítenének róla, de nem akarok profiként ezzel foglalkozni. Egyszer akarom kipróbálni. Nem kérek privát leveleket önként jelentkezőktől.

2021. márc. 14. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem itt gyk-n össze tudna verődni egy ilyen társaság akiket Te keresel :D
2021. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem akarsz szextárskeresőn fent lenni akkor simán ismerkedj srácokkal akár Tinderen vagy facen és elmondod a szándékod hogy amúgy azért ismerkedsz hogy 3-masba legyél részt vagy még több és megszervezed..bár nem tudom soha nem volt ilyenben részem és nem is szeretnék de ez az ésszerű megoldásnak tűnik. Az is jó kérdés hogy miért engednéd hogy felvegyenek téged videóra? én tuti nem engedném, elvégre azért megyek bele hogy élvezzem nem azért hogy meg is osszam. (nem érek privátot, fiú vagyok)
2021. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Anno kerestem szexpartnerkeresőn, találkozás előtt csak kinyögte legtöbb, hogy nem akar más pasit ott :D:D feladtam N
2021. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi szoktunk ilyet csinálni, 4 pasi 1 lány. A hölgyeket igazából mindíg máshol találtuk. Egészségesek vagyunk 100%
2021. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is tudnék segíteni rendszeres gangbang résztvevőként.

Mi pasi összeszokott társaság vagyunk.


F35

2021. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem jelentkezőket kértem.

2-es video nem zavarna, sőt... Nem vagyok szégyenlős, én magam tölteném föl a netre a videómat, izgatna a tudat, hogy sokan az én filmemre játszanak magukkal.

2021. márc. 14. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

6:

Te is csak egy szokásos gyk álmodozó vagy.


"Hogy lehet gangbang-ben lányként részt venni?"


"Nem jelentkezőket kértem."


Szerintem ne pazarold az időd, mert beleért a kezed a bilibe.

2021. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6! Érdekelnél! f.
2021. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Swinger klubban van lehetőség erre és ott össze is tudod válogatni gyorsan hogy kiket akarsz. Mondjuk ott videózni tilos. De pl ha Budapesten laksz akkor van a Glory cafe ahol szintén szokás gangbanget szervezni, lehet videózni is:)

Amúgy meg szextárskeresőkön is tudsz keresni erre partnereket aztán a helyszínt lebeszélitek

2021. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én válalom hogy vagy font facebokon?
2021. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!