Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik alkat a vonzóbb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alkat a vonzóbb?

Figyelt kérdés

A.)

175 cm átlagos alkat

B.)

185 cm vékonyabb alkat (de nem kórosan)


Melyik a vonzóbb? Neked milyen alkatod van?


2021. márc. 13. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Melyik nemnél?
2021. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányoktól kérdezem, és fiúkról szól a kérdés!
2021. márc. 13. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első, de jobb szeretem ha kicsit mackósabb vagy izmosabb. Bár ha 175 centi akkor velem egy magas csak. Teltebb csaj vagyok szall nem nagyon jön be ha vékony egy srác. 24N
2021. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A!
2021. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Amelyik normálisabb, értelmesebb, megnyerőbb férfihez tartozik. Értsd: az alak, a megjelenés egy dolog, de ezen túl sokkal többet számít a személyiség, a stílus, kisugárzás. Van egy barátom, 173 cm és ropivékony, arcra sem túl helyes, de sorra szedi fel a csajokat. Nem, nem a pénzével, de pillanatok alatt ledumálja bármelyik csajról a bugyit, van kisugárzása a termete, testalkata ellenére is, a társaság központja bárhol.
2021. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

B

Nekem nem vonzóak az alacsony férfiak

2021. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
B a vonzóbb.
2021. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!