Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő miért öltögeti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért öltögeti a nyelvét, nyalogatja az ajkait vagy csettintget a szájával szex közben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért van ez, de valahányszor belém hatol a párom, vagy amikor felpezsdülök és nagyon tüzes az egész aktus, becsukom a szemem, és ösztönösen nyalogatni kezdem az ajkaimat. Ha pedig annyira jól érzem magam, fel-fel cuppantgatok. Egyébként ezt a párom nagyon szexinek találja, többször mondta már.

Tudtam eddig is, hogy nem vagyok egyedül, hiszen rengeteg erotikus tartalom van, ahol a nő hasonló látványt nyújt, miközben kéjeleg.

De egyszer négyen csináltuk egy szobában a barátnőmmel, (mindketten a saját párunkkal, két egymás melletti ágyban, fesztiválos-nyaralós szükségmegoldás volt). Könnyedén ráláttunk egymásra, szemtanúja voltam, ahogy a férje szalámiját lovagolta. Na, ő pont úgy legyezgetett a nyelvével, mint Megan Stallion és kvázi végigcsámcsogta az egészet, különösen akkor, amikor már a csúcshoz közel ért. Egyébként tényleg nagyon érzéki látványt nyújtott. Bár tudom, ez az ő párjának szólt. 😀


Ez a jelenség mitől lehet? Ha más is így van ezzel, ti miért csináljátok?

Nem gondolnám, hogy csak pótcselekvés vagy bárhonnan eltanult kényszer lenne, inkább ösztön.

Én két okra gondoltam. Ezek a csámcsogós, cuppogós dolgok az ASMR-hez hasonlóan segítenek ellazulni, megteremtik azt a kellemes, “pisilős” érzést, az ajkaink nyalogatása pedig segít, hogy odalent is könnyebben benedvesedjünk. A másik variáció pedig valóban az, hogy tényleg annyira élvezzük, és ösztönösen így jelezzük a másik nemnek, hogy mennyire “fincsi”, amit velünk tesznek.



2021. márc. 13. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Meg id válaszoltad a saját kerdesed!

Mindenki mashogy fejezi ki ha kellemes érzes éri! Az a lényeg, hogy élvezed és neked így jó. Akkor?

2021. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy van erre tudományos magyarázat. De ezt most nem csak így fél vállról mondom, szerintem ez tényleg egy olyan dolog amire még senki sem mondta azt, hogy tessék utánajárni, hogy ezt tudományosan, hogy lehet levezetni.
2021. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadtól kérdezed???
2021. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azért nyalogatom az ajkaimat, mert kiszárad😂
2021. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!