Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex által elkezd kötődni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex által elkezd kötődni is egy ember a másikhoz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A kötődés által akar szexelni a másikkal. Már ha normális emberekről beszélünk.
2021. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez úgy volt, hogy egy partnerrel feküdtem le, akinek odaadtam a szüzességemet.

Azóta is együtt vagyunk. Én természetesen kötődtem hozzá, miután lefeküdtünk először.

Nem tudom, hogy most mire gondolsz? Arra, mint nálam, hogy első alkalom vagy arra, ha csak kaland van?

2021. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én januárban kezdtem el találkozgatni egy sráccal Tinderről, akivel előtte nagyon sokat beszélgettünk, és szex lett a dolog vége. Az első pár alkalommal működött ez a csak szex dolog, de aztán jöttek az érzelmek is hozzá, nem lehet elkerülni nagyon.
2021. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen
2021. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze. Én a szeretőmmel volzam így
2021. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez abszolút lehetséges.
2021. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a fèrfiak ès a nők is kötődnek előbb-utóbb, ha jó a sex
2021. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sandrisbp ***** válasza:
Én, ha a külső vonások alapján bejön a másik, biszex pasiként srácokkal, pasikkal nem szoktam sokat várni az első együttlétig: elvégre az is az ismerkedés része valahol :). Ha akkor minden klappol, kölcsönösen jó a benyomás, akkor nálam alapvetően két lehetőség van - vagy találkozunk még párszor, de mindegyik kicsit unalmasabb, mint az előző - ilyenkor maximum pár hónapon belül csendesen elhal a dolog. Vagy egyre jobban érdekel az egész személyisége, ahogy szexelünk (elvégre szex után lehet a legjobbakat beszélgetni) - ás akkor fokozatosan kialakul egy érzelmi kötődés. Ez még afféle szexhaveri kapcsolatokra is vonatkozik, olyanokra, akikkel évi 1-2 alkalomnál nem vagyok többet együtt - de azt sok éven át. Lányokkal azért ez kicsit másképp megy.... de szólóban nem szoktam már csajozni, mióta nős vagyok.
2021. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezd. Sőt, szexkapcsolatnal egy idő után egyik mindig többet érez.
2021. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!