Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak mi a fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mi a fontos a szexben, milyennek kell lenni egy nőnek?

Figyelt kérdés
Fontos az orál? Adni és kapni is? Bevállalós legyen a lány? Mit engedjen? Csendes vagy hangosabb? Mikor számít jónak a szex egy pasinak?
2021. márc. 10. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
ez egyénenként eltérő...
2021. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Bevállalós, hangos, vad.
2021. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engedjek és csináljak mindent amit kér tőlem?!
2021. márc. 10. 07:48
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Élvezze a lány az együttlétet. Nincs annál szebb érzés mikor elmegy alattad a lány/nő. Az hogy halk vagy hangos az mindegy. A lényeg, hogy őszinte legyen. Orál akkor legyen ha tényleg izgatja a fantáziád. Szörnyű ha a lány csak azért csinálja, hogy a fiúnak jó legyen, őt viszont nem izgatja. Ha a fiú szeretne nyalni ne tiltsd meg neki. Az kellemetlen lehet ha visszautasítod. Maximum irányítod néha hol és hogyan élvezed jobban. Merjetek kommunikálni. :) Remélem tudtam segíteni.

26F

2021. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Jó szopás a titok 😉
2021. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem szeretném ha teljesen alámrendelné magát, nyilván azon is múlik hogy laza vagy párkapcsolat, de volt hogy pl felvetettem egy lánynak hogy én szeretném kipróbálni vele és még egy másik lánnyal egyszerre, gondolkozott rajta és pár nap múlva inkább nemet mondott. Sokkal jobban jártam annál hogy belemegy és utána meg veszekedés lett volna.
2021. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

3# Az istenit, nem feküdni kell mint egy deszka és engedni mindent... miért hiszitek azt hogy mi egy amőbával akarunk szexelni? Pont hogy legyél aktív, legyenek elképzeléseid amiket meg akarsz valósítani, kezdeményezz te is, dobj fel új pózokat vagy játékokat.


Amit te írsz az pont az ellentétje a jó szexnek.

2021. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi az hogy kell? Ha szeretitek egymást, érzitek mire vágyik a másik meg megbeszélitek. Ha meg éretlenek vagytok a szexhez, hagyjátok.
2021. márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

"Engedjek és csináljak mindent amit kér tőlem?!"


Ha egy kapcarongy akarsz lenni akkor igen.

De egy nő az tudja már hogy mi a jó neki és hol vannak a határai. Nem kell pincsikutyába lemenni. Legyél odaadó és ezt te is ugyanúgy elvárhatod a másiktól.

2021. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Ha pl. egy lábfetisisztával hoz össze a sors az attól fog elalélni, ha egy anál, vagy arcraspriccelőssel akkor az attól.

Legyél nyitott (ami neked is tetszik), szenvedélyes. S kommunikációóóóóóóó - merjetek nyíltan, őszintén beszélni a vágyaitokról egymás között!

2021. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!