Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mért akarnak mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mért akarnak mindig szexelni és ha kevesebb a szex miért verik ki?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 06:23
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert szeretjük az élvezeteket! :)


28F

2021. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert jó dolog
2021. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert, ha több napig nem élvezünk el, akkor elkezdenek fájni a herék. Azon egy verés egyből segít. Meg amúgy jól is esik kiverni.
2021. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én ha van párom akkor nem verem max ha egy ideig nem tudunk találkozni, olyan párom tartósan biztosan nem is lesz akivel szexuálisan sem illünk össze, vagy ha meg nem fog velem foglalkozni akkor magára vessen..
2021. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz folyton enni és ha nincs vacsi/ebéd akkor miért nézed meg a hűtőben van-e valami harapnivaló? Mert jóóóóóóóóóó dolog és élvezetes.

Ja amúgy a városi legendákkal ellentétben átlagban a nők libidója ugyanolyan magas mint a férfiaké biologóiailag - csak nekik több minden kell ahhoz hogy hangulatba kerüljenek. Ha szeretik a partnerüket akkor ugyanolyan sűrűn vágynak a szexre. Ha nem... na akkor ott meg gond van, vagy a kapcsolatban, vagy egyszerűen nem passzolnak össze szexuálisan.

2021. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nőknek kevesebb élvezetet jelent a szex, számukra leginkább a férfiak megtartására, manipulálására, kihasználására való. Ha van gyerek, akkor 1000x szorzóval teszik ugyanezt.
2021. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pont én akartam sokat szexelni és az expasim nem...

20/l

2021. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont a 7-es féle nőkre akartam hivatkozni. Pozitívan értem kedves 7-es.

Itt is sok hölgy írja , hogy ő akar többször szexelni mint a párja.

Tehát, kérdező, butaságot kérdeztél.

2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert vágynak a partnerükre, és ha kevesebb ha több a szex én így is úgy is kiverném mert úgy érzem hogy szükségem van rá és jól esik

19 - F

🤷‍♂️

2021. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert késztetést érzünk rá, hogy használjuk, ne csak pisilésre.
2021. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!