Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedem egy férfival nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy férfival nem szexeltünk még és állandoan arrol beszél hogy popsiba akar szexelni. Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Nem gond mert benne vagyok az análban. Na de hogy állandóan csak azt hangosztatja hogy a fenekemet akarja dugni. Kicsit sok. Biztosan dugnánk rendesen is de ő mindíg csak erröl beszél.
2021. márc. 9. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Elég fárasztó lehet...

Nőként biztos nem erre vágynék.

2021. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha benne vagy akkor nincs miért szakítani.
2021. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
szerintem hagyd ott
2021. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Már ismerkedés alatt csak ez a témaja? Rosszul kezdődik. Vagy egy fanatikussal van dolgod vagy semmibe nem néz csak egy db lyuknak.
2021. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem zavar téged ha nem tiltottad le a 3. Ilyen mondat után
2021. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én már az első után tiltottam volna a fenébe ezt a beteg barmot.
2021. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is benne vagyok az análba de nekem ez sok lenne, biztos szakítanék
2021. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
CSoki fan a lúzer.
2021. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle hogy pasikra nem izgul? Elnyomja magában hogy meleg. Sajnálom szegényt. Aki csak popsiba szereti az utálja a puncit. Aki utálja a puncit az meleg.
2021. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Valószínűleg szimplán csak dugni akar, azt is már első alkalommal egyből análba. Ha te benne vagy és szimpi neked a pasi s elfogadod hogy lehet csak pár kufirc lesz a téma köztetek akkor folyt. a randi, ha nem akkor meg off.
2021. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!