Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, ha szexkapcsolatban, pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha szexkapcsolatban, pár szájrapuszi után, egyből bekapom neki, és kb fél perc múlva abbahagyom és bele is ülök?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a mellé beszélést.

L



2021. márc. 8. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm is gyakran csinálja ezt. pragmatikus. de nekem annyira nem jön be. szeretem az érzékiséget, a játékot a szexben. persze az is jó, ha rögtön bevesz, de akkor az legyen maga a játék, hogy még "sehol se vagyok". :) szerintem a partnered is jobban értékelné, ha kicsit megfuttatnád a fantáziád, mielőtt rögtön beveszed neki. számtalan tippet tudok adni, hogy hogyan.... :)
2021. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem olyan :D


#9-es vagyok


Viszont ettől függetlenül egy kis szopást minden férfi meghálál! Szerintem egy fél perces szopás nagyon jót tenne az egész hangulatnak! Ha egy kicsit megszívod makkot akkor nyilván nagyobb lesz egy kicsit, ami gondolom jó lenne neked amikor beleülsz

2021. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem igényled, te sem akkor inkább rendben van. Az aktus van a középpontban nálad.


Ha meg nem esik jól neki majd szól.:D


#9 Én is ilyen vagyok :D


#8 voltam.

2021. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Lennek veled szexkapcsolatban
2021. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevés lenne. 40+
2021. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

Most abban mi volt olyan sértő hogy 11 évesnek feltételeztelek kérdező?

Már ne is haragudj, de ilyen kérdésből az embernek az jön le hogy fogalmaad sincs még a dolgok működéséről.

2021. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Részemről gáz lenne, mert attól függetlenül hogy szexkapcsolat, azért én szeretem megadni a módját, szeretem a hosszú előjátékot. F
2021. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé
2021. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet függő :-)

Sztem nem gáz.

Mondjuk egy liftben pont jooo, gyorsan lehajolhatsz utána, bugyi félrehúz (ha van egyéltalán rajtad), és hajrá.

Néha igy ahogy írod, néha meg én cuppannék rád azonnal nyalva, aztán ülhetnél bele.

Néha bizony joo a kellemes simogató "másikmegőrjíteses" nem kapkodás, úgy egy óráig.

Ezért helyzetfüggő nálam-velem.

2021. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tart meg a kapcsolat ?
2023. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!