Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megmondtam, az előjátékot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam, az előjátékot csinálja egyedül. Ezen mit kell besértödni?

Figyelt kérdés
Nekem ehhez semmi kedvem. Barátnőm jobban tudja mi kell neki, szóljon, ha készen áll.

2021. márc. 8. 12:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert önző és antiromantikus vagy.
2021. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Praktikus inkább.
2021. márc. 8. 12:15
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Max az elmédben van neked barátnőd.
2021. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok !!! ...ezen belehet sertodni
2021. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem is értem miért kell megsértődni ha te egy nettó lyuknak tekinted a barátnőd és "izgasd fel magad baby had verem be oszt' végezhessek utána fordulj a fal felé és hagyj aludni". Így legalább már tudja hogy kb. mire tartod, mennyire fontos neked hogy neki is jó legyen.

Ne lepődj meg ha ennek a következménye, hogy utána magadnak fogod kiverni.

2021. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy bunkó f*sz vagy
2021. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"te egy nettó lyuknak tekinted a barátnőd"


Ezt honnan gondolod? Nincs így. Nem csak előjátékból egy szex. Nem csak szexből egy kapcsolat.

2021. márc. 8. 12:19
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt bezzeg elvárod hogy leszopjon mi? :) És gondolom akkor van vége a szexnek ha te elmész. Én a barátnőd helyében azt mondanám majd szólj ha felizgattad magad, utána kinyalhatsz.
2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem ismered a nők gondolkodását. Ezzel azt sugalltad neki hogy "baby izgasd fel magad, mert nekem fárasztó / nem akarok vele szöszmötölni / eszem ágában sincs rádhangolódni csak dugni akarok". Szóval egy lyuknak nézted, s ezt sugalltad felé.
2021. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Az előjáték az kétszemélyes, a barátnőd végülis csak masztizik előtted 🤷‍♂️
2021. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!