Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem kívánja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem kívánja a szexet. Azért van mert meghíztam?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve tart ez a járvány és a lock down ami miatt nem tudtam járni sportolni, meg nem is figyeltem magamra, így híztam közel 10 kilót,tudom, az én hibám. Előtte teljesen sportos testalkatom volt, most van egy kis pocakom. A lényeg hogy ezóta a barátnőm nem annyira akár szexelni (3 éve együtt vagyunk). Beszéltem vele róla, de azt mondta, hogy szerinte semmi nem változott.

2021. márc. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kezdj el edzeni és meglátod, hogy akar-e szexelni veled, ha nem, akkor más is van a háttérben, esetleg már nem szeret.
2021. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
66%
Kedves kérdező! Furcsa, - valamit kellene ellene tenni, járjatok el futni közösen! A sexuális életetekre meg jobban oda kellene figyelni mielött még teljesen ellaposodik.
2021. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem leszek népszerű ezzel, de az az igazság bárhogy is tagadjuk a kémia nagyon fontos szerepet tölt be egy kapcsolatban, és mindkét félnek tennie kell hogy a párja számára vonzó maradjon.
2021. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem hinném hogy ez a baja. Ha meg csak pár plusz kiló miatt utasít el, nem is szeret igazán. Ha szeretne, nem érdekelné, akkor is vonzónak látna. Mellesleg 10 kg nem olyna vészes, főleg férfiakon.

Próbálj beszélni vele. Ha nem ez a baja, akkor mondja el hogy mi. 3 év után csak tudtok őszinték lenni egymással

2021. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ezért van, hanem mert kezd ellaposodni a kapcsolatotok, a +10 kg-d már csak hab a tortán, de nem kiváltó ok. Holnap nőnap, pompás alkalom hogy egy jó nagy csokor virággal meglepd + valami édességet, apró egyéb figyelmességet hozzá.
2021. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az ha lusta vagy otthon edzeni.
2021. márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!